kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Cudze chwalicie, swoje poznajcie! Małopolski e-bazarek

Cudze chwalicie, swoje poznajcie! Małopolski e-bazarek

Dodano: 05.08.2020 09:00 Cudze chwalicie, swoje poznajcie! Małopolski e-bazarek
Cudze chwalicie, swoje poznajcie. Na Małopolskim e-bazarku można kupić produkty od rolników z regionu. W ofercie znajdują się również produkty z powiatu bocheńskiego!

Małopolski e-bazarek to strona internetowa, na której rolnicy, koła gospodyń wiejskich i inni producenci z regionu mogą oferować swoje produkty. Serwis powstał z inicjatywy Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Wystarczy wejść na stronę https://polskiebazarek.pl/ i zapoznać się ofertą lokalnych producentów rolnych.

Platforma pomaga w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami. Co ważne - kupując na tej platformie, zapłacicie dokładnie tyle, ile proponuje rolnik - nie ma marży pobieranej przez pośredników!

Chcesz sprzedać swoje produkty? Bezpłatnie zarejestruj swoje ogłoszenie.

Na bazarku znajdziecie produkty z powiatu bocheńskiego m.in. miody z Kobylca i Drwini, wędliny z Rdzawy, Rajbrotu i Kobylca czy Pieczywo z Żegociny, Lipnicy Górnej i Trzciany. Strona oferuje również zwierzęta jak kury, gęsi czy kaczki od rolnika z Ostrowa Szlacheckiego.

Zachęcamy do wspierania naszych lokalnych producentów!

 

sk