kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » 18 lat Krytej Pływalni – mini triathlon z IRON MANAMI

18 lat Krytej Pływalni – mini triathlon z IRON MANAMI

Dodano: 01.12.2017 08:00 18 lat Krytej Pływalni – mini triathlon z IRON MANAMI
1 grudnia 1999 r. o godzinie 15.53 rozpoczęto napełnianie niecek basenowych długo wyczekiwanej przez społeczeństwo Bochni „krytej pływalni typu wielozadaniowego”. Kilka dni później pierwsze grupy zorganizowane m.in. z bocheńskich szkół i zakładów pracy zaczęły przychodzić na pływalnię, rozpoczął się bowiem okres testów całego systemu i końcowe uruchamianie obiektu.

Po osiemnastu latach od tego wydarzenia, w czasie których z bocheńskiej pływalni skorzystało ponad 2,2 mln Klientów, w czasie gdy dwukrotnie gościli najlepszych polskich pływaków na zawodach z cyklu Grand Prix Puchar Polski, a zawody wojewódzkie, na których startują najlepsi pływacy Małopolski, odbywają się regularnie od wielu lat, podobnie jak lokalny Memoriał Pływacki im. Jana Kota, organizatorzy chcą wraz z całą społecznością Bochni świętować to wydarzenie.

Już we wrześniu br. pojawiła się propozycja organizacji imprezy urodzinowej, a ponieważ sąsiadujące z basenem Centrum Rehabilitacyjno-Rekreacyjne Fitness & Body jest 2 lata starsze, dlatego organizatorzy zapraszają na połączone urodziny “20 lat Centrum Fitness & Body oraz 18 lat Krytej Pływalni w Bochni”.

Program wydarzenia  – sobota 2 grudnia 2017 r.

godz. 7.00-13.00 – mini triathlon in da house z IRON MANAMI
na dystansie MINI SPRINT (pływanie – 0,5 km – hala basenowa, jazda na rowerze – 5 km – rowery stacjonarne w holu głównym pływalni, bieganie – 2 km – bieżnie elektryczne w centrum fitness). Zgłoszenia do udziału w mini triathlonie prosimy przesyłać na adres e-mail: Regulamin Imprezy MINI TRIATHLON IN DA HOUSE (plik PDF).

godz. 11.00-13.00 warsztaty z budowania modeli pływających – prowadzi Kinga Magdoń (Pracownia RERUM) – organizatorzy zapraszają całe rodziny – mała salka fitness (zgłoszenia do udziału w warsztatach przyjmuje kasa pływalni)

godz. 13.30 rozdanie nagród Mini Triathlon oraz tort urodzinowy w holu głównym

godz. 14.00-16.00 warsztaty z mistrzem pływania – prowadzą Wojciech Wojdak i Krystian Bałabuch – hala basenowa (zgłoszenia do udziału w warsztatach prosimy przesyłać na adres e-mail: fotopiszczek@gmail.com ).

 

sk