kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » 10 milionów dla szpitala

10 milionów dla szpitala

Dodano: 04.12.2008 13:00 10 milionów dla szpitala


10 milionów złotych dofinansowania otrzymał Szpital Powiatowy w Bochni w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Wniosek Szpitala Powiatowego w Bochni znalazł się w trójce najlepiej ocenionych projektów.
Nie ukrywam, że bardzo nas cieszy dobra ocena Zarządu Województwa, niemniej jednak uważam, że czas na świętowanie tego sukcesu nadejdzie dopiero po podpisaniu umowy. W obecnej chwili gromadzimy potrzebne do tego dokumenty - mówi Starosta Bocheński Jacek Pająk.
Głównym celem projektu jest podniesienie jakości specjalistycznej opieki ginekologiczno-położniczej i neonatologicznej w powiecie bocheńskim i regionie poprzez pełne dostosowanie Oddziałów Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpitala Powiatowego do wymogów fachowych i sanitarnych.
Kwota, która została zaplanowana na rozbudowę bocheńskiego szpitala to 21 mln 400 tys. złotych. Rada Powiatu zobowiązała się na ten  cel zabezpieczyć środki w wysokości 6 mln 900 tys. złotych, natomiast pozostałą kwotę  4,5 mln złotych zabezpieczy szpital.