kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Rozmawiali o wsparciu rodzin

  Dodano: 04.10.2019 11:00 Rozmawiali o wsparciu rodzin
  Przedstawiciele gmin, miast i powiatów z różnych części Polski przyjechali do Bochni, aby rozmawiać na temat wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej. Spotkanie związane jest z realizowanym przez Związek Powiatów Polskich, projektem „System Monitorowania Usług Publicznych - wdrożenie SMUP".
  Więcej
 • Noc Bibliotek 2019

  Dodano: 04.10.2019 07:00 Noc Bibliotek 2019
  W sobotę 5 października 2019 r. w całej Polsce odbędzie się akcja Noc Bibliotek pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni włącza się w ogólnopolskie działania i zaprasza na nocne spotkanie w sobotę, w godzinach od 18.00 do 22.00.
  Więcej
 • Ostatnie dni zapisów do Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

  Dodano: 03.10.2019 14:00 Ostatnie dni zapisów do Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku
  Jubileuszowa XX edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” cieszy się wielką popularnością. W związku z tak dużym zainteresowaniem organizator rozgrywek - Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze sponsorem głównym, firmą Tymbark, podjęli decyzję o przedłużeniu zapisów drużyn do 7 października. Wszystko po to, aby dać szansę udziału w wydarzeniu wszystkim chętnym.
  Więcej
 • Seniorzy obchodzili swoje święto!

  Dodano: 03.10.2019 10:00 Seniorzy obchodzili swoje święto!
  1 października na całym świecie z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych swoje święto obchodzą seniorzy, nie inaczej było w Dziennym Domu Senior Wigor w Bochni . Był śpiew, ciasto, ciepłe słowa i jak zwykle przemiła atmosfera.
  Więcej
 • Jubileuszowy XV Bieg Kmitów

  Dodano: 03.10.2019 08:00 Jubileuszowy XV Bieg Kmitów
  Już w najbliższą sobotę Towarzystwo Miłośników Wiśnicza zaprasza do Nowego Wiśnicza na XV Bieg Kmitów. Trasa głównego biegu to 10 km. W programie zaplanowano również nordic walking, bieg rodzinny oraz biegi dla dzieci i młodzieży. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
  Więcej