kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Dzień otwarty w CKZiU Łapanów

  Dodano: 10.02.2020 08:00 Dzień otwarty w CKZiU Łapanów
  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Łapanowie zaprasza wszystkich zainteresowanych na DZIEŃ OTWARTY – 13 lutego br. o godz. 9.00. W ramach Dnia Otwartego będzie można zwiedzić szkołę, zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2020/2021. Organizatorzy zapewniają szereg atrakcji m. in. konkursy, warsztaty, prezentacje oraz degustację.
  Więcej
 • Ponad 2,6 mln zł. dla powiatu w ramach RPO

  Dodano: 07.02.2020 14:00 Ponad 2,6 mln zł. dla powiatu w ramach RPO
  W środę Adam Korta starosta bocheński odebrał listy intencyjne na łączną kwotę ponad 2 mln. 600 tys. potwierdzające realizację przez Powiat Bocheński dwóch projektów dotyczących kontynuacji działalności Dziennego Domu Senior Wigor oraz rozszerzenia działalności Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Bochni. W uroczystości wzięli udział: Łukasz Smółka Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Marta Malec-Lech Członek Zarządu Województwa Małopolskiego oraz Dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości Rafał Solecki.
  Więcej
 • Małopolska Chmura Edukacyjna w I LO

  Dodano: 31.01.2020 10:00 Małopolska Chmura Edukacyjna w I LO
  Już trzeci rok I Liceum Ogólnokształcące w Bochni bierze udział w projekcie Małopolskiej Chmury Edukacyjnej. W ramach projektu uczniowie on-line mogą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez wyższe uczelnie, w tym roku są to zajęcia z biologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.
  Więcej
 • IX Warsztaty Logistyczne w CKZiU w Łapanowie

  Dodano: 30.01.2020 13:00 IX Warsztaty Logistyczne w CKZiU w Łapanowie
  „Logistyka Wojskowa” była tematem przewodnim IX Warsztatów Logistycznych zorganizowanych w CKZiU w Łapanowie przez mgr Krystynę Migdał – opiekuna Szkolnego Klubu Logistyki.
  Więcej
 • System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON

  Dodano: 29.01.2020 00:00 System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON
  Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, chcąc zwiększyć dostępność wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnościami, uruchomił SOW - System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON.
  Więcej