kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Katarzyna Bosacka gościła w Ekonomiku

  Dodano: 05.06.2019 09:00 Katarzyna Bosacka gościła w Ekonomiku
  W ramach cyklu „Kulinarni Goście Ekonomika” tegoroczne zaproszenie Zespołu Szkół nr 3 w Bochni przyjęła lubiana gwiazda telewizji TVN Style - Pani Katarzyna Bosacka. To znana dziennikarka prasowa i telewizyjna, autorka publikacji książkowych na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny, kojarzona najbardziej z programem „Wiem co jem i wiem co kupuję”, żartobliwie nazywana „Matką Teresą polskiego spożywczaka”, bo niemal jak misję traktuje uczenie nas „jak kupować, żeby nie zwariować” .
  Więcej
 • 3 miliony na most w Wieruszycach

  Dodano: 04.06.2019 11:00 3 miliony na most w Wieruszycach
  Powiat bocheński otrzymał dotację z Ministerstwa Finansów ze środków subwencji ogólnej z przeznaczeniem na modernizację mostu w Wieruszycach.
  Więcej
 • Rocznica wyborów czerwcowych

  Dodano: 04.06.2019 08:00 Rocznica wyborów czerwcowych
  Dokładnie 30 lat temu, 4 czerwca 1989 roku w Polsce odbyły się pierwsze po latach komunizmu częściowo wolne wybory. Z tej okazji przed Starostwem Powiatowym w Bochni przygotowano wystawę „W drodze do wolnej Polski”, która nawiązuje do bocheńskich akcentów tych wyborów.
  Więcej
 • Dotacja na remont Zamku w Wiśniczu

  Dodano: 03.06.2019 13:00 Dotacja na remont Zamku w Wiśniczu
  Starosta Bocheński decyzją Ministra Finansów otrzymał dotację z rezerwy celowej budżetu państwa w usunięcie skutków zniszczeń na terenie Zamku w Nowym Wiśniczu wyrządzonych przez marcowe wichury.
  Więcej
 • Majówka przy stawie w Łąkcie Górnej

  Dodano: 03.06.2019 09:00 Majówka przy stawie w Łąkcie Górnej
  W niedzielę 26 maja w przydworskim parku w Łąkcie Górnej odbyła się tradycyjna „Majówka przy Stawie” połączona ze świętem Matki oraz II Festiwalem Naleśnika. Organizatorami imprezy było stowarzyszenie "Z Nurtem Sanki", Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna w Łąkcie Górnej oraz Starostwo Powiatowe w Bochni.
  Więcej