kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Zapraszamy na promocję albumu o Integracji malowanej dźwiękiem

  Dodano: 04.01.2019 13:00 Zapraszamy na promocję albumu o Integracji malowanej dźwiękiem
  Na rynku wydawniczym ukazał się kalejdoskop wydarzeń 11. Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”. To fotograficzna i filmowa dokumentacja przedsięwzięcia muzycznego, które od jedenastu lat odbywa się w Bochni. Promocja katalogu odbędzie się 10 stycznia 2019 roku (czwartek) o godz. 17.30 w sali kameralnej Kina Regis Miejskiego Domu Kultury w Bochni. Patronat Honorowy objął Starosta Bocheński Adam Korta.
  Więcej
 • Co, gdzie, kiedy w powiecie bocheński!

  Dodano: 04.01.2019 08:00 Co, gdzie, kiedy w powiecie bocheński!
  Organizujesz ciekawe wydarzenie na terenie Powiatu Bocheńskiego? Chciałbyś aby znalazło się ono w Kalendarzu Wydarzeń 2019 ?
  Więcej
 • Antoś Tesarski pierwszym dzieckiem w powiecie bocheńskim

  Dodano: 03.01.2019 09:00 Antoś Tesarski pierwszym dzieckiem w powiecie bocheńskim
  W pierwszy dzień nowego 2019 roku o godz. 16.40 w bocheńskim szpitalu na świat przyszedł mały Antoś. Z gratulacjami dumnym rodzicom pospieszył starosta Adam Korta wraz z dyrektorem Jarosławem Kycią i kierownictwem oddziałów ginekologii i noworodków.
  Więcej
 • Zmiany w szpitalnej kaplicy

  Dodano: 02.01.2019 08:00 Zmiany w szpitalnej kaplicy
  Trwa remont kaplicy w Szpitalu Powiatowym w Bochni. Po zakończeniu prac odbędzie się uroczyste poświęcenie kaplicy i nadanie jej nowych patronów: Matki Bożej Bocheńskiej i bł. Marty Wieckiej.
  Więcej
 • Szczęśliwego Nowego Roku !

  Dodano: 31.12.2018 10:00 Szczęśliwego Nowego Roku !
  Z okazji zbliżającego się Nowego Roku wszystkim mieszkańcom Powiatu Bocheńskiego składamy życzenia wszelkiej pomyślności i zmian tylko na lepsze. Wielu pięknych, szczęśliwych chwil, uśmiechu oraz sił i wytrwałości w dążeniu do wytyczonych przez siebie celów. Niech ten Nowy Rok przyniesie spełnienie nadziei i oczekiwań. Niech się darzy!
  Więcej