kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Dodatkowe respiratory dla szpitala

  Dodano: 30.03.2021 11:00 Dodatkowe respiratory dla szpitala
  Podczas dzisiejszego posiedzenia Zarządu Powiatu w Bochni pod przewodnictwem starosty Adama Korty podjęto decyzję o przeznaczeniu środków na zakup dwóch respiratorów dla szpitala Powiatowego w Bochni.
  Więcej
 • Różowe skrzyneczki w Powiecie Bocheńskim

  Dodano: 25.03.2021 08:00 Różowe skrzyneczki w Powiecie Bocheńskim
  Powiat Bocheński jako pierwszy samorząd w Małopolsce przystąpił do ogólnopolskiej akcji edukacyjno – informacyjnej pn.: „Różowa Skrzyneczka”. Akcja zakłada zwiększenie dostępności artykułów higienicznych potrzebnych w czasie menstruacji. Brak łatwego dostępu do tego typu środków stanowi dużą przeszkodę dla codziennego funkcjonowania kobiet i dziewczynek. Dlatego Wydziału Promocji bocheńskiego starostwa wyszedł z pomysłem przyłączenia się do akcji i zamieszczenia takich skrzyneczek m.in. w szkolnych toaletach, gdyż to właśnie nastolatki, bardzo często borykają się z tego typu problemem, niejednokrotnie zmuszone do rezygnacji z zajęć szkolnych.
  Więcej
 • XXII Sesja Rady Powiatu w Bochni

  Dodano: 24.03.2021 14:00 XXII Sesja Rady Powiatu w Bochni
  W czwartek 25. marca o godzinie 12:00 odbędzie się XXII sesja Rady Powiatu w Bochni. Sesja odbywać się będzie w zdalnym trybie obradowania
  Więcej
 • Ruszyły warsztaty dla rodziców prowadzone przez specjalistów z Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Bochni

  Dodano: 23.03.2021 08:00 Ruszyły warsztaty dla rodziców prowadzone przez specjalistów z Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Bochni
  Ośrodek Interwencji Kryzysowej prowadzi warsztaty profilaktyczne dla rodziców i uczniów szkół z terenu powiatu bocheńskiego. Pierwsze ze spotkań inauguracyjnych odbyło się w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Muchówce a tematem rozmów było dlaczego dzieci sięgają po używki.
  Więcej
 • Wideotłumacz języka migowego w Starostwie

  Dodano: 22.03.2021 08:00 Wideotłumacz języka migowego w Starostwie
  Dotychczas korzystanie przez osoby głuche z pomocy tłumacza było możliwe po wcześniejszym umówieniu się. Teraz, dzięki wideotłumaczowi, Starostwo Powiatowe w Bochni jest bardziej dostępne dla niesłyszących podczas każdej wizyty w urzędzie, bez potrzeby wcześniejszego umawiania się.
  Więcej