7 tys. zł dla bocheńskiego szpitala od Domu Ubezpieczeń Kropidłowscy

29.07.2021
Właściciele Firmy Kropidłowscy przekazują symboliczny czek dyrektorowi bocheńskiego szpitala
fot. Szpital Powiatowy w Bochni
Obchodzący w tym roku 30-lecia działalności Dom Ubezpieczeń Kropidłowscy przekazał bocheńskiemu szpitalowi 7 tys. zł. To wynik wspólnej akcji zespołu i klientów firmy, którzy każdą minutę aktywności sportowej zamieniali na złotówki.
Od wielu lat zachęcamy nasz zespół do aktywności sportowej. W tym roku w ramach naszego jubileuszu postanowiliśmy, że 30 minut aktywności, nagrodzimy przekazując fundusze dla szpitala. W ten sposób udało się nam zebrać 7 tys. zł, które trafiły do bocheńskiego szpitala
mówi Piotr Kropidłowski, właściciel firmy

Do przekazania symbolicznego czeku doszło w poniedziałek 26 lipca w Szpitalu Powiatowym w Bochni. Odbierał go Jarosław Kycia dyrektor lecznicy, firmę reprezentował Piotr Kropidłowski oraz jego syn, pomysłodawca akcji Marcjusz Kropidłowski.

To kolejna pomoc, która trafiła do szpitala z tej firmy. W ubiegłym roku Dom Ubezpieczeń Kropidłowcy przekazał szpitalowi 5 tys. zł, wsparł także zakup urządzenia do automatycznego uciskania klatki piersiowej w jednej z bocheńskich karetek.

Bardzo dziękujemy za pomoc i wsparcie, które systematycznie otrzymujemy
mówił podczas spotkania dyrektor szpitala

[sk]