10 strzałów ku chwale ojczyzny

06.11.2022
W piątek 11 listopada, w Święto Niepodległości, na strzelnicy w Bochni po raz kolejny odbędzie się otwarty turniej pod nazwą „10 strzałów ku chwale Ojczyzny”, któremu towarzyszyć będzie rodzinny piknik.

Uczestnicy imprezy mogą skorzystać z bezpłatnych autobusów kursujących z placu generała Kazimierza Piłsudskiego. W czasie imprezy wystawa broni, otwarte zawody strzeleckie o puchar Starosty Bocheńskiego Adama Korty, wojskowa grochówka oraz strzelania długodystansowego.

Patronat nad imprezą objęli Starosta Bocheński Adam Korta oraz Burmistrz Miasta Bochnia Stefan Kolawiński. Organizatorami są Małopolskie Centrum Strzelectwa, Liga Obrony Kraju, Bocheński Klub Strzelecki „Solny Garnizon” oraz Powiat Bocheński.