kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności
 • Zapraszamy na Koncert do Wiśnicza

  Dodano: 17.01.2018 15:30 Zapraszamy na Koncert do Wiśnicza
  W najbliższą sobotę zapraszamy do Nowego Wiśnicza na Koncert Charytatywny pod patronatem starosty bocheńskiego Ludwika Węgrzyna. Środki zebrane podczas koncertu zostaną przekazane na pomoc dla podopiecznej Fundacja Auxilium SARY WĄS
  Więcej
 • Dofinansowania na działania z zakresu kultury

  Dodano: 17.01.2018 10:00 Dofinansowania na działania z zakresu kultury
  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego opublikowało na swojej stronie internetowej informację o programach w ramach których można otrzymać dofinansowanie na działania z zakresu kultury na rok 2018.
  Więcej
 • Kolejne „Lipnickie Gwiazdy” rozdane!

  Dodano: 15.01.2018 10:00 Kolejne „Lipnickie Gwiazdy” rozdane!
  Po raz kolejny gmina Lipnica Murowana gościła w swoich progach setki kolędników, którzy przybyli z pięknymi widowiskami oraz najlepszymi życzeniami na Nowy Rok. Małopolski Przegląd Grup Kolędniczych jest najlepszym przykładem na to, iż zwyczaje związane z chodzeniem po kolędzie są wciąż żywe i chętnie kultywowane wśród przedstawicieli wszystkich pokoleń.
  Więcej
 • 105 urodziny Pani Weroniki Boryczko

  Dodano: 12.01.2018 13:00 105 urodziny Pani Weroniki Boryczko
  Wspaniała atmosfera, życzenia, kwiaty i prezenty towarzyszyły dzisiejszemu wyjątkowemu spotkaniu -starosta bocheński odwiedził Panią Weronikę Boryczko, mieszkankę Bochni,z okazji jej 105-urodzin.
  Więcej
 • Sikorowscy w Lipnicy!

  Dodano: 12.01.2018 09:00 Sikorowscy w Lipnicy!
  Gmina Lipnica Murowana zaprasza na wyjątkowy koncert Mai Sikorowskiej i Andrzeja Sikorowskiego z Zespołem. Wydarzenie będzie miało miejsce podczas drugiego dnia XXXVI Małopolskiego Przeglądu Grup Kolędniczych, w niedzielę 14 stycznia o godz. 18.00 w sali widowiskowej GDK.
  Więcej