kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności
 • Niebawem rusza grupa psychoedukacyjna dla kobiet doświadczających przemocy

  Dodano: 24.10.2017 09:00 Niebawem rusza grupa psychoedukacyjna dla kobiet doświadczających przemocy
  Od 25 października w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Bochni ruszy kolejna edycja grupy psychoedukacyjnej dla kobiet doświadczających przemocy.
  Więcej
 • Potrzebujesz pomocy prawnej...sprawdź czy możesz skorzystać z darmowej pomocy

  Dodano: 23.10.2017 08:00 Potrzebujesz pomocy prawnej...sprawdź czy możesz skorzystać z darmowej pomocy
  Dwa dni trwała kampania informacyjno – promocyjna Darmowych Porad Prawnych, realizowana przez Starostwo Powiatowe w Bochni.
  Więcej
 • Warsztaty literacko -plastyczne dla dzieci

  Dodano: 20.10.2017 13:00 Warsztaty literacko -plastyczne dla dzieci
  W Bibliotekach Publicznych w Drwini oraz Grobli odbyły się warsztaty literacko - plastyczne dla dzieci. Było to już ostatnie spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Bochni w ramach realizacji projektu „Literatura i sztuka w bibliotece - zajęcia edukacyjne dla dzieci”, dofinansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Bochni.
  Więcej
 • Szkolenie dla pedagogów i psychologów

  Dodano: 20.10.2017 09:00 Szkolenie dla pedagogów i psychologów
  W Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bochni odbyło się szkolenie dla pedagogów i psychologów szkolnych pt. "Uczeń w szkole w świetle nowych przepisów prawa oświatowego". W spotkaniu uczestniczyło 42 pracowników szkół powiatu bocheńskiego. Na zakończenie Dyrektor Kinga Pałka złożyła wszystkim życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
  Więcej
 • Darmowe porady prawne

  Dodano: 19.10.2017 12:00 Darmowe porady prawne
  Dzisiaj rozpoczęła się kampania promująca darmowe porady prawne. Przez dwa dni w wybranych gminach oraz mieście Bochnia powstanie tymczasowy punkt informacyjny w którym można dowiedzieć się gdzie i w jakich godzinach, a także komu przysługują bezpłatne porady prawne. Rozdawane są ulotki, które zawierają szczegółowe informacje o możliwości uzyskania darmowej porady. Na wszystkich, który zdecydują się odwiedzić taki punkt czeka także słodka niespodzianka.
  Więcej