kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Kalendarium

Jesteś tutaj:Strona Główna » Kalendarium » Muzyczne zakończenie Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskie

Muzyczne zakończenie Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskie

Dodano: 04.09.2016 15:00

Po wycieczkach po urokliwych zakątkach Powiatu Bocheńskiego: tętniących historią zabytkach , pięknych i aromatycznych winnicach, muzeach i magicznych miejscach zapraszamy na bocheński Rynek na Muzyczne zakończenie Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego, gdzie czeka was moc atrakcji.

Muzyka dla tych troszkę starszych i odrobinę młodszych będzie nam towarzyszyła już od godzin popołudniowych. Oprócz występów muzycznych i tanecznych, będzie można podziwiać rękodzieło artystyczne na Jarmarku Regionalnym , a młodszych mieszkańców naszego powiatu w świat baniek i animacji zabiorą aktorzy z Krakowskiego Teatru Ulicznego.

Niedzielny wieczór zaś będzie obfitował w gwiazdy. O 18:30 koncert  gwiazdy  wieczoru - Andrzeja Sikorowskiego.  Znany z zespołu  Pod Budą tym razem wystąpi wraz ze swoja córką Mają Sikorowską i zabierze nas w muzyczną podróż  w której opowie nam o swoich kobietach, przestrogach dla córki, ul. Piwnej 7 w Krakowie o tym, że warto wierzyć. Wspaniała postać polskiej sceny muzycznej, wielokrotnie nagradzany, pierwszy polski bard z gitarą. Wielki dorobek artystyczny, wiele koncertów , nagrań, autor wspaniałej muzyki.

Ma w dorobku m. in. 4 analogowe single, 4 płyty analogowe i 15 płyt kompaktowych nagranych z zespołem Pod Budą i antologia wydana na 30-lecie zespołu. Wszystkie uzyskały kolor złota i platyny. Nagrał również dwie płyty solowe ("Moje piosenki", "Zmowa z zegarem"), trzy albumy z Mają Sikorowską ("Kraków-Saloniki, "Śniegu cieniutki opłatek", "Sprawa rodzinna"), wspólną płytę z Grzegorzem Turnauem "Pasjans na dwóch". Jego piosenki znalazły się na kilkudziesięciu składankach z innymi wykonawcami.

Andrzej Sikorowski - Moje kobiety

Na koniec w bardziej popowych klimatach zaprezentuje się kolejny artysta -  Mateusz Mijal.  Wystąpił w tegorocznym festiwalu debiutów w Opolu, młody wokalista budujący swoją karierę muzyczną. Znany wszystkim głównie z utworu Winny , który nagrał razem z Liberem  oraz „Niech się ludzie śmieją”, autorstwa Wojciecha Łuszczykiewicza z zespołu Video.

Program: 
od 15.00 Jarmark Regionalny i Krakowski Teatr Uliczny 
15.00 Koncert uczniów Sary Rynowskiej 
16.00 Zespół Pieśni i Tańca „Łapanowianie” 
16.30 Kamil Sarnicki Band 
17.30 Pokaz taneczny w wykonaniu Dance &Fitness House

Wieczór z gwiazdami: 
18.30 Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska z zespołem 
20.00 Mateusz Mijal

Zapraszamy!!!

Organizacja: Starostwo Powiatowe w Bochni
E-mail: