kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Kalendarium

Jesteś tutaj:Strona Główna » Kalendarium
 • Wykłady z cyklu „Akademia Niepodległości”

  Data wydarzenia: 05.05.2018 09:00
  Data: 05.05 Miejsce: Starostwo Powiatowe w Bochni Organizator: Krakowski Oddział IPN, Starostwo Powiatowe w Bochni, www.powiat.bochnia.pl Opis: Cykl wykładów, przybliżających okoliczności i wydarzenia, które doprowadziły do odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 r. Wykłady prowadzą pracownicy naukowi krakowskich uczelni wyższych.    
  Więcej
 • Przegląd Orkiestr Dętych

  Data wydarzenia: 05.05.2018 09:00
  Data: 05.05 Miejsce: Grobla Organizator: Gminne Centrum Kultury i Promocji oraz Orkiestra Dęta z Grobli, www.gckip.drwinia.pl Opis: W ubiegłym roku w przedsięwzięciu wzięło udział 5 orkiestr i 1 kapela ludowa. Każda występująca orkiestra otrzyma pamiątkowy dyplom i puchar.    
  Więcej
 • I Gminny Dzień Strażaka

  Data wydarzenia: 05.05.2018 09:00
  Data: 05.05 Miejsce i organizator: Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie, www.kultura.rzezawa.pl Opis: Obchody gminne, rozpoczynające się mszą świętą w Kościele pw. Świętej Trójcy i Świętego Leopolda w Rzezawie z udziałem pocztów sztandarowych OSP działających na terenie Gminy Rzezawa. W trakcie uroczystości wręczane będą odznaczenia, dyplomy, listy gratulacyjne dla wyróżniających...
  Więcej