kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Kalendarium

Jesteś tutaj:Strona Główna » Kalendarium
 • ,,Via Regia odkrywana na nowo''

  Data wydarzenia: 03.09.2017 09:00
  ,,Via Regia odkrywana na nowo'' - gra terenowa w ramach Weekendu z Zabytkami w Powiecie Bocheńskim   Data: 3 września Miejsce: Łapczyca-Moszczenica-Chełm Opis: Zapraszamy do udziału w pełnej niespodzianek rowerowej grze terenowej, której trasa przebiegać będzie przez atrakcyjny pod względem historycznym, ale i krajobrazowym szlak Via Regia.
  Więcej
 • Narodowe czytanie w Gminie Bochnia

  Data wydarzenia: 03.09.2017 09:00
  Data: 3 września Miejsce: biblioteki w Gminie Bochnia Opis: Gminna Biblioteka Publiczna w Łapczycy wraz z filiami włączą się po raz kolejny do ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie”. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury, potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia wspólnej tożsamości.
  Więcej
 • Jesień w Borze

  Data wydarzenia: 03.09.2017 09:00
  Data: 3 września Miejsce: plac przed Ośrodkiem Edukacji w Borównej Opis: W trakcie tej plenerowej imprezy każdy znajdzie coś dla siebie. Na najmłodszych czekają liczne konkursy, gry i zabawy. Na scenie nie może zabraknąć artystów wraz z którymi wszyscy przybyli mają okazję pośpiewać i pobiesiadować.
  Więcej
 • Weekend z zabytkami powiatu bocheńskiego

  Data wydarzenia: 03.09.2017 10:00
  Data: 2 - 3 września, godz. 10.00 – 18.00 Miejsce: Muzeum im. Stanisława Fischera w Bochni Opis: Muzeum uczestniczyć będzie w cyklu organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Bochni. Oprócz bezpłatnego udostępnienia wystaw stałych i wystawy czasowej przewidziano pokazy i prezentacje zabytków powiatu bocheńskiego.
  Więcej
 • Program artystyczny dla rodzin - Koncert Chóru Złot Jesień

  Data wydarzenia: 03.09.2017 16:00
  Data: 3 września godz. 16.00 Miejsce: Amfiteatr Parku Rodzinnego Uzbornia Opis: Program artystyczny przygotowany przez Chór Złota Jesień
  Więcej