kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Kalendarium

Jesteś tutaj:Strona Główna » Kalendarium
 • Program artystyczny dla rodzin

  Data wydarzenia: 26.05.2019 08:00
    Miejsce: Park Rodzinny Uzbornia Organizator: MDK w Bochni i Partnerzy wydarzenia, www.mdk.bochnia.pl Opis: Program artystyczny dla rodzin w Parku Rodzinnym Uzbornia.          
  Więcej
 • Muzyczna Altana na Plantach Salinarnych

  Data wydarzenia: 26.05.2019 09:00
  Kiedy:  Od maja do sierpnia w każdą niedzielę Miejsce: Altana na Plantach Salinarnych, Bochnia Organizator: Urząd Miasta w Bochni, www.bochnia.eu Opis: Tradycja koncertowania w Altanie sięga pierwszej połowy XX wieku, kiedy to Orkiestra Górnicza uprzyjemniała bochnianom pobyt w parku w niedzielne popołudnia. Nawiązując do tej tradycji Wydział Promocji i Rozwoju Miasta planuje od maja do sierpnia cykl...
  Więcej
 • Spotkanie ze sztuką w RERUM

  Data wydarzenia: 26.05.2019 09:00
    Miejsce: Pracownia RERUM, Bochnia Organizator: Pracownia RERUM – pracownia artystyczno-architektonicznoanimacyjna dla dzieci i dorosłych, www.pracowniarerum.pl Opis: Dzień Matki. Zajęcia artystyczno-kreatywne dla dzieci i mam.            
  Więcej
 • Wiosenny Rajd Rodzinny Oddziału PTTK w Bochni

  Data wydarzenia: 26.05.2019 09:00
  Kiedy: 25 - 26 maja   Miejsce: Beskid Makowski Organizator: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Bochnia, http://www.bochnia.pttk.pl/ Opis: Promowanie rodzinnego uprawiania turystyki skierowane do mieszkańców ziemi bocheńskiej.
  Więcej