kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Kalendarium

Jesteś tutaj:Strona Główna » Kalendarium
 • Program artystyczny dla rodzin

  Data wydarzenia: 19.05.2019 09:00
    Miejsce: Park Rodzinny Uzbornia Organizator: MDK w Bochni i Partnerzy wydarzenia, http://www.mdk.bochnia.pl Opis: Program artystyczny dla rodzin w Parku Rodzinnym Uzbornia.          
  Więcej
 • Muzealia 2019

  Data wydarzenia: 19.05.2019 09:00
  Miejsce: Muzeum im. Stanisława Fischera w Bochni Organizator: Muzeum im. Stanisława Fischera w Bochni, http://www.muzeum.bochnia.pl/ Opis: Kolekcje i kolekcjonerzy, czyli bez kolekcjonerów nie byłoby muzeów.
  Więcej
 • Lipnicka Majówka za Dworem Ledóchowskich

  Data wydarzenia: 19.05.2019 09:00
  Miejsce: kapliczka Matki Bożej za Dworem Ledóchowskich w lasku przy Potoku Piekarskim w Lipnicy Dolnej Organizator: Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej, Parafia w Lipnicy Murowanej, www.kulturalipnica.pl Opis: Na okoliczność Dnia Matki, zespoły lipnickie i lokalne grupy obrzędowe spotykają się przy kapliczce, aby w przyrodniczej scenerii odmówić litanię do Matki Bożej oraz pośpiewać pieśni maryjne....
  Więcej
 • XXI Wiśnicka Parada Orkiestr Dętych

  Data wydarzenia: 19.05.2019 10:00
    Miejsce: Rynek w Nowym Wiśniczu Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu, http://www.moknowywisnicz.pl Opis: Konfrontacja i wymiana doświadczeń instruktorów i kapelmistrzów amatorskich orkiestr dętych oraz promocja mikroregionu poprzez środowiska artystyczne.        
  Więcej