kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Kalendarium

Jesteś tutaj:Strona Główna » Kalendarium
 • Wspólne Bochnian Śpiewanie

  Data wydarzenia: 11.11.2017 08:00
  Data: 11 listopada Miejsce: Sala Koncertowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni, Plac gen. Leopolda Okulickiego 1 Opis: Każdy z uczestników spotkania otrzymuje śpiewnik z tekstami pieśni, który wydawany jest od 10 lat przez Wydział Promocji i Rozwoju Miasta Bochnia. Wspólne śpiewanie poprzedza krótki występ chórów.
  Więcej
 • „ Rocznica Odzyskania Niepodległości" - gminne obchody

  Data wydarzenia: 11.11.2017 09:00
  Data: 11 listopada Miejsce: Rzezawa – Kościół pw. Św. Trójcy i Św. Leopolda, oraz Szkoła Podstawowa w Rzezawie Opis: Msza Święta za Ojczyznę w Kościele p.w. Świętej Trójcy i Świętego Leopolda w Rzezawie, przemarsz pocztów sztandarowych szkół,przedszkoli,OSP z Orkiestrą Dętą Okulice do Szkoły Podstawowej w Rzezawie.
  Więcej
 • XX Młodzieżowy Rajd Turystyczny szlakiem cmentarzy I wojny

  Data wydarzenia: 11.11.2017 09:00
  XX  Młodzieżowy Rajd Turystyczny szlakiem cmentarzy I wojny światowej „Jak Oni  w 1914 roku  ...” Data: 10-11 listopada Miejsce: Trasy piesze wyznaczone przez organizatora CKSiT  w Żegocinie, Cmentarz „Na Jastrząbce”  w Kamionce Małej Opis:  Rajd pieszy dla dzieci i młodzieży z powiatów bocheńskiego i limanowskiego - spotkanie w CKSiT w Żegocinie. Zakończenie „Na Jastrząbce”  w Kamionce Małej.
  Więcej
 • XV Festiwal z Pieśnią Patriotyczną i żołnierską przez wieki

  Data wydarzenia: 11.11.2017 09:00 XV Festiwal z Pieśnią Patriotyczną i żołnierską przez wieki
  Data: 11 listopada Miejsce: I cz. Sala Widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury / II cz. Sala Rycerska Wiśnickiego Zamku Opis: 3 - 4 listopada konkursowe przesłuchania artystyczne wykonawców. 11 listopada Koncert Laureatów. Konfrontacje wykonawców na tle wydarzeń historycznych narodu polskiego. Ideą projektu jest propagowanie wartości patriotycznych oraz popularyzowanie historii Polski w przystępny...
  Więcej
 • Święto Niepodległości w Gminie Drwinia

  Data wydarzenia: 11.11.2017 09:00
  Data: 11 listopad Miejsce: Drwinia Opis: Święto Niepodległości we współpracy z Orkiestra Dętą Grobla
  Więcej