kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Kalendarium

Jesteś tutaj:Strona Główna » Kalendarium
 • Obchody Dnia Flagi RP

  Data wydarzenia: 27.04.2018 09:00
  Data: 27.04 -02.05 Miejsce: Kopiec J. H. Dąbrowskiego w Pierzchowie, Rynek w Bochni Organizator: Starostwo Powiatowe w Bochni, Hufiec ZHP Bochnia, www.powiat.bochnia.pl Opis: Obchody zaczną się tradycyjną sztafeta uczniów szkół ponadgimnzjalmnych z Bochni do Pierzchowa, a skończą piknikiem na bocheńskim rynku.    
  Więcej
 • Koncert chóru „Salt Singers”

  Data wydarzenia: 29.04.2018 09:00
  Data: 29.04 Miejsce: Kościół Św. Pawła Apostoła w Bochni Organizator: Stowarzyszenie Kulturalne „Chór Salt Singers”, Miejski Dom Kultury w Bochni, www.mdk.bochnia.pl Opis: Koncert działającego w MDK Chóru Kameralnego „Salt Singers” z towarzyszeniem orkiestry Państwowej Szkoły Muzycznej w Bochni.  
  Więcej
 • Weekend majowy – Szwajcaria Saksońska i Drezno

  Data wydarzenia: 29.04.2018 09:00
  Data: 29.04-01.05 Miejsce: Polska, Czechy, Niemcy Organizator: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Bochnia, www.bochnia.pttk.pl Opis: Impreza otwarta skierowana do mieszkańców powiatu zachęcająca do uprawiania rekreacyjnej turystyki u naszych sąsiadów.    
  Więcej
 • Promocja książki

  Data wydarzenia: 30.04.2018 17:00
  Tytuł: Promocja książki pt. „Ucieczka rtm. Witloda Pileckiego z KL Auschwitz do Bochni i Wiśnicza” Data: 30.04 lub 02.05 Miejsce: Dom Bochniaków Organizator: Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej, www.bochniacy.pl Opis : Ucieczka rtm. Witolda Pileckiego z KL Auschwitz do Bochni i Wiśnicza była prezentowana na łamach Wiadomości Bocheńskich. Zebrane materiały dały podstawę do wydania...
  Więcej
 • Muzyczna Altana na Plantach Salinarnych

  Data wydarzenia: 01.05.2018 09:00
  Data: maj - sierpień Miejsce: Altana na Plantach Salinarnych w Bochni Organizator: Urząd Miasta Bochnia, www.bochnia.eu Opis: Tradycja koncertowania w Altanie sięga pierwszej połowy XX wieku, kiedy to Orkiestra Górnicza uprzyjemniała bochnianom pobyt w parku w niedzielne popołudnia. Nawiązując do tej tradycji Wydział Promocji i Rozwoju Miasta planuje od maja do sierpnia cykl letnich koncertów pod...
  Więcej