kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Galeria

Jesteś tutaj:Strona Główna » Galerie zdjęć » Impreza charytatywna na rzecz Mateuszka

Impreza charytatywna na rzecz Mateuszka

Dodano: 21.10.2008 Impreza charytatywna na rzecz Mateuszka Graliśmy dla Mateuszka...... zebrano blisko 7 tysięcy złotych.
20 sierpnia 2008 r.

Udział ze sprzedaży wejściówek na imprezę w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek, pieniądze przekazane przez sponsorów, Jacka Pająka - starostę, licytacja książki z dedykacją kardynała Dziwisza, oraz prowadzona podczas imprezy zbiórka do puszek - wszystko to pozwoliło zebrać około 7 tys. złotych. Kwota ta jest dodatkowym wsparciem dla rodziców, którzy od jakiegoś czasu zbierają na skomplikowaną operację serca swojego syna.
W Centrum Aktywnego Wypoczynku "Borek" w ostatnią niedzielę odbyła się impreza pn. Odkrywamy Talenty. Tłumy gości przybyły, aby bawić się na koncertach grup Art Band, Obsesja Band, Tequilla, a przede wszystkim Gosi Andrzejewicz, jak również korzystać z atrakcji, które były dostępne na terenie ośrodka. Na boisku zagrali samorządowcy z powiatu bocheńskiego z dziennikarzami Telewizji Kraków. W pierwszej połowę dwoma golami prowadzili samorządowcy. Niestety już w drugiej połowie dziennikarze wyrównali na 2:2. Ostatecznie mecz zakończył się remisem. Nie przyniosły rozstrzygnięcia również karne. Tutaj także zremisowaliśmy. Nie to jednak było najważniejsze.
Liczył się sport, dobra zabawa, ale przede wszystkim pomoc dla chorego na serce Mateuszka, który w listopadzie będzie przechodził skomplikowaną operację. Ekipa Telewizji Kraków przywiozła ze sobą książkę z dedykacją Stanisława Dziwisza, która została wylicytowana na scenie po zakończonym meczu.
Podczas całej imprezy, która trwała do późnych godzin wieczornych wolontariusze z fundacji Cor Infantis, zbierali dla Mateuszka pieniądze do puszek.
Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy bezpośrednio przyłączyli się do pomocy dla Mateuszka, a także wszystkim, dzięki którym ta impreza mogła się odbyć a przede wszystkim:

Centrum Aktywnego Wypoczynku "Borek",
Panu Krzysztofowi Kołodziejczykowi
Panu Wiesławowi Kukla,
firmie Segafredo,
firmie PDM Brzesko
Pani Lucynie Wygodzie
oraz TVP Kraków