kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Galerie zdjęć

Jesteś tutaj:Strona Główna » Galerie zdjęć
 • Święto Policji

  Dodano: 03.09.2012 Święto Policji
  Jacek Pająk Starosta Bocheński został uhonorowany Złotym Medalem za Zasługi dla Policji. Na placu przy Komendzie Powiatowej w Bochni odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W uroczystości uczestniczyły władze samorządowe, przedstawiciele służb mundurowych, instytucje i organizacje współpracujące z bocheńską policją na rzecz poprawy bezpieczeństwa w Powiecie oraz wielu zaproszonych gości, w tym...
  Więcej
 • VI Piknik Rodzinny w Borku

  Dodano: 25.10.2013 VI Piknik Rodzinny w Borku
  Już po raz szósty uczniowie Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego zaprosili swoich rodziców oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej i Domu Pomocy Społecznej na spotkanie integracyjne pod nazwą Piknik Rodzinny w Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku. W programie były konkursy, występy artystyczne oraz dyskoteka.
  Więcej
 • „25 LAT WOLNEJ POLSKI"

  Dodano: 04.06.2014 „25 LAT WOLNEJ POLSKI"
  Dla rozbudzenie świadomości narodowej, poczucia jedności i wspólnoty wolnego społeczeństwa oraz dla upamiętnienia i podkreślenia roli liderów przemian demokratycznych Starostwo Powiatowe w Bochni włączyło się w organizowane na terenie całego kraju obchody 25-tej rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów parlamentarnych w Polsce. W ramach obchodów pn. „25 LAT WOLNEJ POLSKI" upamiętniających pierwsze...
  Więcej
 • Mieszkańcy DPS mają nowy Dom

  Dodano: 04.07.2014
  Wczoraj odbyło się otwarcie Domu Pomocy Społecznej, jednej z najważniejszych inwestycji ostatnich lat. Biskup Andrzej Jeż, Starosta Jacek Pająk, Wicestarosta Tomasz Całka i Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Barbara Hałas uroczyście przecięli wstęgę do nowo oddanego budynku. Inwestycja kosztowała ponad 6 milionów złotych.
  Więcej
 • 57. Konkurs Lipnickich Palm i Rękodzieła Artystycznego

  Dodano: 30.03.2015 57. Konkurs Lipnickich Palm i Rękodzieła Artystycznego
  Tysiące osób z całego świata odwiedza dziś Lipnicę Murowaną na południu powiatu bocheńskiego, aby obejrzeć tradycyjny konkurs palm wielkanocnych. Jednym ze sponsorów konkursu jest Starostwo Powiatowe w Bochni, a patronat nad imprezą objął m.in. Starosta Bocheński Ludwik Węgrzyn.
  Więcej