kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

MZON

Jesteś tutaj:Strona Główna » Dla mieszkańców » Niepełnosprawni » MZON

Małopolski Związek Osób Niepełnosprawnych działający przy Starostwie Powiatowym w Bochni, na ul. Kazimierza Wielkiego 31, został zarejestrowany w 1998 roku przez  Sąd Wojewódzki   w Tarnowie, który przyjął  Statut  MZON-u. Związek działa na terenie    południowo-wschodniej Polski, obejmuje następujące województwa:   tarnowskie, krakowskie, rzeszowskie, nowosądeckie, przemyskie, tarnobrzeskie, lubuskie i kieleckie. Celem naszej organizacji jest nawiązanie kontaktów z osobami niepełnosprawnymi, ich rodzinami i ich przyjaciółmi.

Staramy się również organizować różne imprezy integracyjne (ogniska, wycieczki, rajdy samochodowe, spotkania opłatkowe, Powiatowe Dni Osób Niepełnosprawnych). Obecnie MZON liczy 250 członków. Składa się z Zarządu, Sądu Koleżeńskiego i Komisji Rewizyjnej.

Posiadamy Koła Terenowe w Tarnowie i Brzesku.

W lokalu od poniedziałku do piątku są pełnione dyżury (Poniedziałek 12-15 , Wtorek 11-14 , Środa 10-13 , Czwartek 10-13, Piątek 15-16 – Posiedzenie Zarządu raz w miesiącu) przez osobę wchodzącą w skład MZON-u, która udziela wszelkich informacji związanych z naszą Organizacja.

Nasza działalność  jest możliwa dzięki składkom członkowskich oraz hojności sponsorów i ludzi dobrej woli. Wszystkich którzy chcieliby nas  wesprzeć rzeczowo lub finansowo prosimy o kontakt: e-mail, tel. (0*14) 612 25 99 (tylko w godz. dyżurów), 0504 202 655 (kontakt z Prezesem).
Oficjalna strona intenetowa Związku : www.idn.org.pl/mzon