kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Powiat Bocheński na Facebooku
Wyszukiwarka

Aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Zapisz się na zajęcia motywujące swoje dziecko

Zapisz się na zajęcia motywujące swoje dziecko

Dodano: 14.03.2018 08:00 Zapisz się na zajęcia motywujące swoje dziecko
Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Bochni zaprasza na bezpłatne warsztaty dla rodziców pt. „Jestem z ciebie dumny”. Zajęcia odbędą się dzięki udziałowi w projekcie pn. „OIK całą dobę”, współfinansowanego ze środków UE, realizującego działania postinterwencyjne.

W trakcie warsztatów rodzice zapoznają się z metodą „Jestem z Ciebie dumny”, która wspiera rozwój dzieci i jest pomocny w zmianie ich  zachowania . Program został opracowany przez fińskiego lekarza Bena Furmana. Jest to metoda z powodzeniem stosowana w pracy zarówno z dziećmi od 3 roku życia jak i z nastolatkami. Współpracując z dziećmi zgodnie z modelem „Jestem z Ciebie dumny” rodzice maja szanse pomoc dzieciom w pokonaniu problemów emocjonalnych i behawioralnych, oraz wspierać  je w budowaniu samooceny.

 

Zapraszamy rodziców do wzięcia udziału w warsztatach, które obejmować będą 5 spotkań po 2 godziny. Termin rozpoczęcia zajęć przewidywany jest na kwiecień 2018 r. Spotkania będą się odbywały w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Bochni w godzinach popołudniowych. W zależności od liczby osób chętnych, istnieje możliwość przeprowadzenia drugiej edycji warsztatów w późniejszym terminie.

 

Dodatkowe informacje oraz chęć zgłoszenia udziału w warsztatach, pod numerem telefonu: 14 61 128 92. Osoba prowadząca zapisy: Dorota Walasek

 

sk