kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Życzenia od Starosty Ludwika Węgrzyna z okazji Dnia Nauczyciela

Życzenia od Starosty Ludwika Węgrzyna z okazji Dnia Nauczyciela

Dodano: 12.10.2018 15:00 Życzenia od Starosty Ludwika Węgrzyna z okazji Dnia Nauczyciela
Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i pracownicy oświaty!!!!

Dzień Edukacji Narodowej jest świętem całej społeczności szkolnej.
W tym szczególnym dniu, nie zabraknie życzeń i serdecznych podziękowań kierowanych pod adresem nauczycieli, za ważną rolę jaką odgrywacie Państwo w procesie edukacji i wychowania dzieci i młodzieży. Jak mówił Konfucjusz „Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez przerwy zdobywa, ten może być nauczycielem innych.”
W szkołach na terenie powiatu bocheńskiego pracują dyrektorzy i nauczyciele wybitni, o szczególnych predyspozycjach, pełniących w życiu swoich uczniów rolę autorytetów i przewodników, organizatorów życia społeczności szkolnej i różnorodnych inicjatyw pozaszkolnych.
Z okazji zbliżającego się święta, wszystkim Państwu wyrażam swoją wdzięczność za zaangażowanie i codzienny trud. Składam moje serdeczne podziękowania za rzetelność z jaką realizujecie powierzone obowiązki co przekłada się na sukcesy i osiągniecia Waszych uczniów. Życzę cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom i młodzieży oraz całemu środowisku oświatowemu zrodziła wiele dobrych owoców.
Serdeczne życzenia i słowa podziękowania składam także pracownikom administracji oraz obsługi szkół i placówek oświatowych.

Ludwik Węgrzyn
Starosta Bocheński