kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Zmiana organizacji ruchu w miejscowości Bochnia na ul. Krzyżanowickiej

Zmiana organizacji ruchu w miejscowości Bochnia na ul. Krzyżanowickiej

Dodano: 02.11.2012 14:40 Zmiana organizacji ruchu w miejscowości Bochnia na ul. Krzyżanowickiej
W związku z rozpoczęciem realizacji inwestycji pn. „Remont drogi powiatowej nr 1424 K Bochnia-Uście Solne-Barczków, w miejscowości Bochnia, ul. Krzyżanowicka” od dnia 5 listopada 2012 r. zostanie wprowadzona czasowa zmiana w organizacji ruchu.

Na czas wykonywanych prac został wyznaczony objazd , który będzie prowadzony drogami powiatowymi tj. ulicami: Krzyżanowicką, Krzeczowską, Karolina i Wygoda . Podczas prac prowadzonych przy połówkowym zajęciu jezdni, ruchem kierować będą pracownicy posiadający odpowiednie przeszkolenie i wyposażeni w sprzęt łączności bezprzewodowej.

Całkowity koszt inwestycji realizowanej dzięki dotacji na usuwanie skutków klęsk żywiołowych wynosi ponad 92 tys. złotych. W ramach prac powstanie 140 metrów nowej nawierzchni drogowej oraz utwardzone zostaną pobocza.

Realizowana inwestycja poprawi komfort jazdy i bezpieczeństwo na drodze. Za utrudnienia związane z prowadzonymi pracami, które potrwają do końca listopada, przepraszamy.