kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Złap pociąg do kariery i skorzystaj ze zniżek do Kopalni Soli

Złap pociąg do kariery i skorzystaj ze zniżek do Kopalni Soli

Dodano: 05.06.2018 10:00 Złap pociąg do kariery i skorzystaj ze zniżek do Kopalni Soli
Szukasz pomysłu na niedzielę? Chcesz fajnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi? 10 czerwca wybierz się na wycieczkę po Małopolsce. Możesz wybrać darmowy pociąg do Gorlic, w którym znajdziesz m.in. sesje z doradcą, bony na szkolenia dla osób pracujących, konsultacje dla osób wracających do Polski po pracy za granicą, zabawy dla dzieci z animatorem i dobrą zabawę przy muzyce na żywo. Bezpłatny bilet będzie również upoważniał do zakupu zniżkowego biletu na zwiedzanie Kopalni Soli w Bochni czy Browaru w Brzesku.

Pociąg specjalny pn. "Małopolski pociąg do kariery – Rozwijaj się koncertowo" wyruszy z Krakowa i zatrzymując się w Bochni, Brzesku, Tarnowie, Tuchowie, Ciężkowicach i Bobowej pojedzie do Gorlic. Potem tą samą trasą wróci z Gorlic do Krakowa. Przejazd pociągiem jest darmowy.

Na pasażerów czekają m.in. sesje z doradcą, prezentacje projektów wspierających osoby młode wchodzące na rynek pracy, bony na szkolenia dla osób pracujących, konsultacje dla osób wracających do Polski po pracy za granicą, zabawy dla dzieci pod okiem wykwalifikowanego animatora i dobra zabawa przy muzyce na żywo. W Gorlicach dodatkowo zwiedzanie kabiny maszynisty i rodzinne warsztaty robotyki.

Pociąg ruszy ze stacji Kraków Główny o godz. 9:26 i przez Bochnię (10:04), Brzesko (10:10), Tarnów (10:28), Tuchów (11:09), Ciężkowice (11:28) i Bobową (11:39) pojedzie do Gorlic (12:45). Powrót zaplanowany jest na następujące godziny: Gorlice (16:12), Bobowa (16:59), Ciężkowice (17:13), Tuchów (17:40), Tarnów (18:02), Brzesko (18:23), Bochnia (18:32), Kraków Główny (19:31). Na każdym przystanku będzie można swobodnie wsiadać i wysiadać, nie ma konieczności przejechania pociągiem całej trasy.

Od 5 czerwca na przejazd "Małopolskim pociągiem do kariery" będzie można odebrać bezpłatne zaproszenie, m.in. w Wydziale Promocji Starostwa Powiatowego w Bochni.

W Bochni, Brzesku i Tarnowie po okazaniu tego zaproszenia będzie można kupić zniżkowy bilet na wybrane wydarzenia (m.in. zwiedzanie Kopalni Soli w Bochni czy Browaru w Brzesku) - zobacz pełną listę TUTAJ

Organizatorem wydarzenia jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego. Partnerem wydarzenia są Koleje Małopolskie sp. z o.o.

Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ

 

sk