kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Zgłoś swój udział w Festiwalu Piosenki

Zgłoś swój udział w Festiwalu Piosenki

Dodano: 09.04.2014 15:00 Zgłoś swój udział w Festiwalu Piosenki
Do 30 kwietnia można przesyłać zgłoszenia do VII Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”, który odbędzie się w dniach 20 – 22 maja w Bochni. To niezwykle ciekawe wydarzenie muzyczne adresowane jest do uczniów szkół specjalnych, integracyjnych, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz uczniów szkół masowych i młodzieży zrzeszonej w Domach Kultury.

Ideą jest edukacja artystyczna oraz integracja osób niepełnosprawnych ze zdrowymi rówieśnikami.

W programie są dwudniowe warsztaty prowadzone przez znakomitych polskich artystów oraz przesłuchania konkursowe i koncerty. Zgodnie z regulaminem uczestnicy muszą przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową oraz załączyć nagranie wideo piosenki lub programu kabaretowego - w zależności od kategorii. Regulamin dostępny jest na stronie www.festiwal.bochnia.pl

Jakość nagrania nie ma znaczenia, na równi traktowane są profesjonalne teledyski, jak i zapisy piosenek i programów kabaretowych wykonane telefonem komórkowym. Przede wszystkim liczy się kolejność zgłoszeń oraz pomysł i interpretacja utworu, oceniana przez pryzmat możliwości.

W gronie artystów prowadzących warsztaty będą m.in. Ania Rusowicz, Wiesław Komasa, Marek Piekarczyk i  Mateusz Ziółko – zwycięzca III edycji The Voice of Poland. Festiwalową Galę Laureatów uświetnią finaliści tego muzycznego programu. Kto jeszcze zasiądzie w gronie jurorów i poprowadzi warsztaty okaże się w najbliższym czasie.

Festiwal jest współfinansowany ze środków Powiatu Bocheńskiego i Miasta Bochni.

sk