kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Zawody Strzeleckie osób niepełnosprawnych

Zawody Strzeleckie osób niepełnosprawnych

Dodano: 02.12.2013 13:00 Zawody Strzeleckie osób niepełnosprawnych
Już po raz ósmy na Strzelnicy I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni odbyły się ZAWODY STRZELECKIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Z WARSZTATÓW TERAPII ZAJĘCIOWEJ z województwa małopolskiego.

 

Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali podopieczni  WTZ –ów wraz z kadrą z Siołkowej, Stróż, Łyszkowic, Zawady Uszewskiej, Łapanowa, Krakowa- os. Górali – Nowa Huta, Nowego Sącza ”MADA” i Proszówek . Organizatorem tegorocznych Zawodów był Warsztat Terapii Zajęciowej w Proszówkach działający przy Bocheńskiej Spółdzielni Inwalidów. Patronat honorowy nad spotkaniem objął Starosta Bocheński Pan Jacek Pająk wspólnie z Prezesem BSI Panem Stanisławem Golonką. Patronat Medialny objęła Gazeta Krakowska. Fundatorami nagród indywidualnych i drużynowych byli: Państwo Bogusława i Wiesław Hojda z Firmy Handlowo Usługowej „Meble”, PZU- Oddział Bochnia, Starostwo Powiatowe w Bochni oraz Bocheńska Spółdzielnia Inwalidów.

Spotkanie rozpoczął kierownik WTZ Proszówki  Pan Edward Firek wspólnie z Dyrektor I LO w Bochni Panią Jolantą Kruk.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów, bezpieczeństwem zawodników czuwali opiekunowie ogniska TKKF „Promień” Pan Mieczysław Balicki, Pan Mieczysław Kapcia i Pan Edward Młynarz, którzy chętnie udzielali niezbędnego instruktarzu i sprawiedliwie oceniali oddane strzały.

Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy przemieścili się do pomieszczeń WTZ w Proszówkach, gdzie ogłoszone zostały wyniki i wręczono zasłużone dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe.

Zwycięzcom nagrody wręczali Starosta Bocheński Pan Jacek Pająk, Dyrektor PCPR w Bochni Pani Elżbieta Paczyńska, Zarząd BSI Pani Maria Urbańska Pajdak i Pani Maria Mirek oraz Pan Mieczysław Balicki.

Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród odbyła się dyskoteka integracyjna połączona z grami i konkursami  dla wszystkich.

Organizatorzy Spotkania serdecznie dziękują wszystkim zawodnikom za udział w imprezie gratulują celności i prawdziwej sportowej postawy wy czasie trwania zawodów.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Dyrektor I LO w Bochni Pani Jolanty Kruk, Zarządu TKKF „Promień” Panów: Mieczysława Balickiego, Mieczysława Kapcia, Edwarda Młynarza za pomoc w zorganizowaniu VIII Zawodów Strzeleckich oraz Państwu Bogusławie i Wiesławowi Hojda za ufundowanie nagród rzeczowych każdej drużyny biorącej udział w tegorocznych zawodach.

Drużynowe :

I miejsce   WTZ NOWY SĄCZ „MADA”

II miejsce  WTZ ZAWADA USZEWSKA

III miejsce  WTZ PROSZÓWKI

Klasyfikacja indywidualna:

I miejsce MICHAŁ TABASZEWSKI - WTZ NOWY SĄCZ

II miejsce SZYMON NIEĆ – WTZ ZAWADA USZEWSKA

III miejsce JANUSZ WIDLAK – WTZ ZAWADA USZEWSKA

IV miejsce  PAWEŁ GOŁĄB – WTZ ZAWADA USZEWSKA

V miejsce ADRIAN KALETA – WTZ NOWY SACZ „MADA”

VI miejsce AGNIESZKA GRZEGORZEK – WTZ OS. GÓRALI KRAKÓW- NOWA HUTA

 

W klasyfikacji kadry WTZ

I miejsce

IWONA KUBAT ŁAPANÓW

KAMIL KURAS ZAWADA USZEWSKA

II miejsce

JOLANTA DROŻDŻ ŁAPANÓW

JAN RESZKIEWICZ NOWY SĄCZ

III miejsce

MACIEJ SZABLA NOWY SĄCZ

URSZULA OPIŁKA ŁYSZKOWICE

 

sk