kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Zawody Powiatowe w Czwórboju LA - wyniki

Zawody Powiatowe w Czwórboju LA - wyniki

Dodano: 31.05.2016 12:00 Zawody Powiatowe w Czwórboju LA - wyniki
Uczniowie szkół podstawowych Powiatu Bocheńskiego, zwycięzcy eliminacji gminnych oraz miejskich, na boisku sportowym PSP Nr 5 w Bochni oraz bieżni MOSiR Bochnia, rozegrali przedostatnie zawody tego sezonu - Zawody Powiatowe w Czwórboju LA Dziewcząt i Chłopców, rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rozgrywek zgłosiły się 4 drużyny chłopców i 3 drużyny dziewcząt:

DZIEWCZĘTA

PSP Nr 2 w Bochni

PSP Nr 5 w Bochni

Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu

CHŁOPCY

PSP Nr 1 w Bochni

Szkoła Podstawowa w Nowym Wiśniczu

PSP w Łapanowie

PSP Nr 5 w Bochni

 

Uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach: rzucie piłką palantową, skoku w dal, w biegach na 60 m oraz biegu na 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy).

 

Podczas wszystkich konkurencji nie brakowało emocji i wzajemnego dopingu, szkolni koledzy i koleżanki z całych sił dopingowali swoich zawodników co "dodawało im skrzydeł" i podgrzewało atmosferę zawodów.

 

Po zaciętej rywalizacji najlepszą drużyną w kategorii dziewcząt okazał się zespół ze Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu, który zdobył 1135 punktów, na miejscu II uplasowały się ( z różnicą tylko dwóch punktów)  dziewczęta  Szkoły Podstawowej Nr 5 w Bochni (1133 pkt) .

W kategorii chłopców miejsce I zawodów zdobył zespół ze Szkoły Podstawowej w Łapanowie  (z liczbą punktów 933) a miejsce II zajęli chłopcy PSP Nr 1 w Bochni (898 pkt).

 

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w zawodach i życzę im dalszych sukcesów sportowych - mówi organizator zawodów - Nauczycielom dziękuję za trud przygotowania swoich podopiecznych do rozgrywek oraz za mobilizowanie ich do dalszej pracy i rozwoju. Wszystkim nauczycielom, którzy podczas tych zawodów służyli mi swoja pomocą serdecznie dziękuję, doceniam waszą pomoc i cieszę się że mogę zawsze na Was liczyć.

Na zakończenie zawodów zdobywcy miejsc I - III  otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

Organizatorem zawodów, z ramienia Starostwa Powiatowego w Bochni, był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

 

Galeria zdjęć jest dostępna TUTAJ

Wyniki Miejskich Zawodów Szkolnych w Czwórboju LA Dziewcząt i Chłopców:

KATEGORIA DZIEWCZĄT

1. PSP w Nowym Wiśniczu  (1135 pkt)

2. PSP Nr 5 w Bochni (1133 pkt)

3. PSP Nr 2 w Bochni  (793 pkt)

 

KATEGORIA CHŁOPCÓW

1. PSP w Łapanowie (933 pkt)

2. PSP Nr 1 w Bochni (898 pkt)

3. PSP Nr 5 w Bochni  (807 pkt)

4. PSP  w Nowym Wiśniczu  (789 pkt)

 

sk