kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Zapraszamy do odwiedzenia Bocheńskich Spotkań Edukacyjnych 2015

Zapraszamy do odwiedzenia Bocheńskich Spotkań Edukacyjnych 2015

Dodano: 02.10.2015 11:00 Zapraszamy do odwiedzenia Bocheńskich Spotkań Edukacyjnych 2015
6 listopada 2015 Bocheńskie Spotkania Edukacyjne w obiektach Zespołu Szkół Nr 3 w Bochni przy ul. Krakowskiej 20. Ekspozycje wystawiennicze dla zwiedzających czynne w godzinach od 9-tej do 13-tej.

Serdecznie zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych do odwiedzenia targów. Skorzystajcie z szansy bezpośredniego kontaktu z uczelniami, które przygotowały dla Was profesjonalną ofertę. Będziecie mogli rozmawiać z pracownikami i studentami poszczególnych uczelni. To najbardziej wiarygodne źródło, pytajcie o wszystko: zasady rekrutacji, warunki studiowania, zakwaterowanie - domy studenckie, stypendia, wymianę studencką z uczelniami zagranicznymi. Przekonacie się o słuszności podjętej już decyzji o wyborze uczelni, bądź też poszukacie innej. Jest jeszcze czas na korektę swoich planów pod kątem przyszłego kierunku studiów jak i wyboru przedmiotów branych pod uwagę przy rekrutacji. W profesjonalnie przygotowanych stoiskach ze swoją ofertą czekają na Was pracownicy działów promocji oraz studenci poszczególnych uczelni.

Do zobaczenia na Bocheńskich  Spotkaniach Edukacyjnych  2015.

Szczegółowych informacji udziela Zespół Szkół Nr 3 w  Bochni.

 

kkh