kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Zakończyły się spotkania dla kobiet doświadczających przemocy w rodzinie

Zakończyły się spotkania dla kobiet doświadczających przemocy w rodzinie

Dodano: 15.06.2015 11:00 Zakończyły się spotkania dla kobiet doświadczających przemocy w rodzinie
Psycholodzy z Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Bochni zakończyli spotkania w pierwszej tegorocznej edycji grupy psychoedukacyjnej dla kobiet doświadczających przemocy w rodzinie.

Tematem zajęć były psychologiczne mechanizmy występujące w rodzinie z przemocą. Spotkanie miało charakter podsumowujący dotychczasowe wspólne działania. Kontynuacją ich będzie grupa wsparcia dla kobiet doświadczających przemocy, która będzie odbywać się dwa razy w miesiącu w OiK w Bochni.

Grupa będzie rodzajem oparcia, które może okazać się pomocne, aby nazwać i uporządkować swoje doświadczenia, po to by podejmować konstruktywne decyzje chroniące przed przemocą w przyszłości.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby, które znalazły się w trudnej bądź niekorzystnej dla siebie sytuacji życiowej - mówi Adam Pawulski Dyrektor Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Bochni.

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Bochni

ul. Karolina 14D
tel.  14 611 28 92, Kom. 500 044 645
e-mail: oik.bochnia@op.pl

www. oik-bochnia.pl

Ośrodek zaprasza od poniedziałku  do piątku od 8.00 do 19.00

Pamiętaj!

Każdy może i ma prawo szukać pomocy !

 

sk