kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Zakończenie rozgrywek PLHPN w Bochni sezon 2010/2011

Zakończenie rozgrywek PLHPN w Bochni sezon 2010/2011

Dodano: 28.02.2011 04:00 Zakończenie rozgrywek PLHPN w Bochni sezon 2010/2011
W miniony weekend miało miejsce zakończenie rozgrywek PLHPN w Bochni w sezonie 2010/2011. W okresie od listopada 2010 do końca lutego 2011 drużyny uczestniczące w rozgrywkach skrzętnie gromadziły punkty by w ostatecznym rozrachunku zająć jak najwyższe lokaty.

Zarówno w pierwszej jak i w drugiej Lidze nie brakowało emocji. Wiele spotkań toczonych było w szybkim tempie, nie brakowało ciekawych zagrań, imponujących goli i bramkarskich popisów.

Mistrzem Powiatowej Ligi Halowej Piłki Nożnej w Bochni w sezonie 2010/2011 została trzeci raz z rzędu drużyna IGLOO , drugie miejsce zajęła drużyna NPDL , trzecia lokata przypadła drużynie STALPRODUKT .
Królem strzelców I Ligi został Szczepan Kasprzyk z drużyny ZPR zdobywca 17 goli.
Najlepszym bramkarzem I Ligi podobnie jak przed rokiem został Marcin Polak z drużyny IGLOO.Nagrodę „Fair Play” zdobyła drużyna PERSHINGI.

W II Lidze pierwsze miejsce i bezpośredni awans do rozgrywek I Ligi uzyskała drużyna OPĘTANI , miejsce drugie premiowane udziałem w meczu barażowym zajęła drużyna AIFO, trzecie miejsce zajęła drużyna ŁAPCZYCA .
Królem strzelców II Ligi został Piotr Kostuch z drużyny OPĘTANI zdobywca 27 goli.Najlepszym bramkarzem II Ligi został Jan Panna z drużyny AIFO.Nagrodę „Fair Play” zdobyła drużyna SZAJKA .

Organizator rozgrywek- Starostwo Powiatowe w Bochni, składa serdeczne podziękowania drużynom, które swoją postawą i zaangażowaniem stwarzały ciekawe dla oka widowisko jak również sędziom, którzy musieli niejednokrotnie wykazać się wnikliwą i szybką oceną sytuacji pełniąc trudną rolę sprawiedliwych rozjemców podczas trwania zawodów. Gorące podziękowania należą się także kibicom, którzy przez cały okres trwania rozgrywek kulturalnie zagrzewali drużyny do gry.

Poziom sportowy rozgrywek z roku na rok jest coraz wyższy. Liczymy, że w przyszłym sezonie ta tendencja zostanie utrzymana i będziemy świadkami jeszcze ciekawszego widowiska.