kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Dodano: 08.05.2019 08:00 XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
W Zespole Szkół Szkolno - Przedszkolnym w Mikluszowicach odbyły się eliminacje powiatowe XLII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wzięło w nim udział 14 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych. Rywalizacja była na bardzo wyrównanym poziomie. Drużyny zmagały się w testach ze znajomości przepisów w ruchu drogowym, by następnie sprawdzić się w umiejętnościach iście akrobacyjnych na torze przeszkód. Konieczny był również przejazd po miasteczku ruchu drogowego, a wszystko to pod okiem policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Bochni oraz niezawodnego Sędziego Głównego

Po wszystkich konkurencjach najlepsi okazali się zawodnicy z Mikluszowic. W kategorii młodszej zwyciężyła drużyna w składzie: Julia Oleksińska, Wiktoria Oleksińska, Rafał Bujak i Piotr Dec; a w kategorii wiekowo wyższej: Dominika Dziedzic, Angelika Zdebska i Marcel Brydniak. Przed zespołem kolejne wyzwanie – finał wojewódzki w Stroniu i powrót do Mikluszowic, w których odbędzie się finał krajowy.

W pierwszej kategorii wiekowej (10-12 lat) drugie miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkół Gminnych w Nieszkowicach Wielkich, a trzecie – uczniowie z Dąbrówki.

W kategorii wiekowej powyżej 12 lat również drugie miejsce przypadło Nieszkowicom Wielkim, a trzecie – uczniom gimnazjum w Łapanowie.

Turniej odbył się pod Patronatem Starosty Bocheńskiego Adama Korty i Wójta Gminy Drwinia Jana Pająka, a nagrody zwycięzcom wręczył Ryszard Drożdzak Wicestarosta.

 

sk

 

Powiatowa Społeczna Strefa Aktywności Gospodarczej
programy unijne
inwestycje w powiecie
zdjęcia panoramiczne
Organizacje Pozarządowe-NGO
Newsletter:

Multimedialny Powiat

Zobacz wszystkie filmy

Sonda

Starostwo Powiatowe
ul. Kazimierza Wlk. 31
32-700 Bochnia
Tel. (0-14) 61 537 00
Fax: (0-14) 61 537 08
E-mail: