kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » XII Sesja Rady Powiatu w Bochni

XII Sesja Rady Powiatu w Bochni

Dodano: 24.10.2011 11:00 XII Sesja Rady Powiatu w Bochni
W piątek 21 października br. w Grobli odbyła się XII Sesja Rady Powiatu w Bochni. Podczas jej obrad podjęto uchwały m.in. w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej oraz uchwały budżetowej Powiatu Bocheńskiego na 2011 rok.

Z inicjatywy Zarządu Powiatu w Bochni podjęto również uchwałę  w sprawie przekazania środków finansowych na Wojewódzki Fundusz Wsparcia Państwowej Straży Pożarnej.

Przy kolejnych uchwałach zdecydowano o dokonaniu darowizny na rzecz Gminy Szczurowa zabudowanej nieruchomości położonej w m. Uście Solne oraz sprzedaży  zabudowanej nieruchomości położonej w m. Cerekiew- obie stanowią własność Powiatu Bocheńskiego.

Radni zapoznali się z informacją nt. pracy szkół w roku 2010/2011. Przedstawiono dane statystyczne  w zakresie osiągnięć wyników egzaminów dojrzałości i zawodowych, wyników sportowych, olimpiad i konkursów.

Zostały przedstawione informacje dotyczące pracy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bochni.

Omówiono także realizację zadań   w zakresie ochrony środowiska oraz jego stan na obszarze województwa małopolskiego.

Zaprezentowano informacje w sprawie oświadczeń majątkowych złożonych przez radnych oraz członków Zarządu Powiatu, Sekretarza, Skarbnika i kierowników powiatowych jednostek organizacyjnych.