kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Wzmacnianie integracji społecznej-zaproszenie do uczestnitwa

Wzmacnianie integracji społecznej-zaproszenie do uczestnitwa

Dodano: 25.01.2011 15:00
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni zaprasza osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności w tym szczególnie kobiety niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne ruchowo a sprawne intelektualnie, osoby niepełnosprawne i nieaktywne zawodowo do udziału w roku 2011 w zajęciach aktywizujących społecznie, edukacyjnie, zdrowotnie i zawodowo.

PCPR proponuje m.in. udział w Klubie Samopomocy, imprezach integracyjnych, kursach, szkoleniach i warsztatach rozwijających osobowość oraz w rehabilitacji i ćwiczeniach usprawniających psycho-ruchowo, a także możliwość korzystania z porad profesjonalnych doradców osób niepełnosprawnych. Wszystkie usługi Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bochni dla osób potrzebujących są bezpłatne. Zajęcia aktywizujące są organizowane w ramach projektu „Wzmacnianie integracji społecznej w Powiecie Bocheńskim” i finansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (14) 611-97-41 lub osobiście kontaktując się z pracownikami PCPR w Bochni przy ul. E. Windakiewicza 9/5.

.