kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Wyzwalanie aktywmości twórczej w SOSW

Wyzwalanie aktywmości twórczej w SOSW

Dodano: 22.07.2011 15:00 Wyzwalanie aktywmości twórczej w SOSW
Jeszcze tylko miesiąc trwać będą dodatkowe zajęcia realizowane w ramach projektu „ Wyzwalanie aktywności twórczej niepełnosprawnych uczniów , szansą na udany start w dorosłe życie.” Zadanie to pozwala kilkudziesięciu wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego na korzystanie z dodatkowych zajęć .


Nauka prowadzona jest warsztatowo, dzięki czemu młodzi ludzie mają szansę przekonać się, że niektóre przedmioty , mimo, iż nie są proste, mogą być bardzo ciekawe. W ramach pieniędzy pochodzących z projektu udało się także zakupić ciekawe pomoce dydaktyczne. Uczniowie doskonalą także umiejętność czytania , uzupełniają korzystanie z zaawansowanych technologii informatycznych .

Projekt na łączną kwotę 245 555 zł w całości finansowany jest ze środków unijnych. Zadanie realizowane będzie przez Powiat Bocheński do końca sierpnia 2011 r. Wszelkie informacje dotyczące realizacji projektu można uzyskać w Wydziale Inwestycji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Bochni, pod nr telefonu (14) 615-37-72.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.