kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Wystawa prac podopiecznych DPS-u i ŚDS

Wystawa prac podopiecznych DPS-u i ŚDS

Dodano: 05.10.2012 13:10 Wystawa prac podopiecznych DPS-u i ŚDS
Kilkadziesiąt obrazów autorstwa podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Muchówce i w Bochni oraz Domu Pomocy Społecznej w Bochni mogli podziwiać przybyli goście na otwarcie wystawy w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Bochni. W wydarzeniu uczestniczył Jacek Pająk starosta bocheński, sympatycy Stowarzyszenia, DPS-u oraz zaproszeni goście.

Starosta Bocheński podziękował organizatorom za przygotowanie całego przedsięwzięcia. Dodał, że wernisaż prac plastycznych mieszkańców DPS-u i uczestników ŚDS jest szansą na integrację podopiecznych ze społecznością lokalną oraz daje możliwość zaprezentowania ich twórczości również na zewnątrz. Podkreślił, że dzięki takim inicjatywom Miasto Bochnia i Powiat Bocheński są bogatsze wewnętrznie.

Wernisaż uświetnił występ podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Bochni, którzy wykonywali piosenki o tematyce jesiennej.

Organizatorami wystawy są Barbara Hałas Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Bochni oraz Halina Mucha przewodnicząca Oddziału Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Bochni.