kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Wyniki konkursu na nieodpłatną pomoc prawną

Wyniki konkursu na nieodpłatną pomoc prawną

Dodano: 30.11.2018 09:00 Wyniki konkursu na nieodpłatną pomoc prawną
Wyniki konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia w 2019 roku na terenie powiatu bocheńskiego punktu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w miejscowości Drwinia, punktu świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w miejscowości Lipnica Murowana oraz zadań w zakresie edukacji prawnej.

W ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia w 2019 roku na terenie powiatu bocheńskiego punktu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w miejscowości Drwinia, punktu świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w miejscowości Lipnica Murowana oraz zadań w zakresie edukacji prawnej do siedziby Starostwa Powiatowego w Bochni wpłynęło 7 ofert realizacji powyższego zadania.

Po zapoznaniu się z wynikami prac Komisji konkursowej, powołanej do oceny i opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie, Zarząd Powiatu w Bochni wybrał jako najlepszą ofertę złożoną przez Fundację HONESTE VIVERE ul. Amałowicza-Tatara 7, 04-474 Warszawa


kh