kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Wyjątkowy dzień dla każdego dziecka

Wyjątkowy dzień dla każdego dziecka

Dodano: 08.06.2011 15:00 Wyjątkowy dzień dla każdego dziecka
Już po raz dwunasty parafia pw. św. Mikołaja zorganizowała wspólną zabawę z okazji Dnia Dziecka. Festyn ten stał się tradycją bocheńskich obchodów tak szczególnie ważnego święta.

Kilka godzin pełnych wrażeń i mnóstwa atrakcji, muzyka i taniec, dzieła malarskie na małych twarzach, dużo radości oraz bezlik roześmianych twarzy- to wszystko towarzyszyło atmosferze podczas zorganizowanego przez bocheńską parafię festynu na Plantach Salinarnych w Bochni.
Zgromadzeni mieli okazję obejrzeć różnego rodzaju pokazy sprawnościowe i sportowe, w tym min. straży pożarnej, policji, MOSiR-u. Na scenie prezentowały się zespoły muzyczne,taneczne i teatralne.
Jednak punktem, na który wszyscy czekali najbardziej było losowanie nagród z loterii fantowej.
Poziom ufundowanych nagród był bardzo wysoki. Znalazły się wśród nich m.in. laptop (nagroda główna), rowery, telewizory, aparaty fotograficzne, odtwarzacze mp3 oraz konsola PS ufundowana przez Starostwo Powiatowe w Bochni.

W trakcie festynu rozprowadzane były cegiełki a środki finansowe zebrane podczas imprezy zostaną przekazane rodzinie chłopca zmagającego się z chorobą nowotworową oraz matce samotnie wychowującej dwóch synów chorych na stwardnienie rozsiane.