kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Wspólne Bochnian Śpiewanie

Wspólne Bochnian Śpiewanie

Dodano: 10.11.2017 09:00 Wspólne Bochnian Śpiewanie
Urząd Miasta w Bochni wraz z Zespołem Szkół Muzycznych serdecznie zapraszają na „Wspólne Bochnian Śpiewanie”, które odbędzie się 11 listopada o godzinie 16.00 w sali koncertowej szkoły muzycznej.

Wspólne śpiewanie stało się już bocheńską tradycję i organizowane jest od kilkunastu lat w ramach obchodów Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji Wydział Promocji

i Rozwoju Miasta przygotowuje dla wszystkich uczestników okolicznościowe śpiewniki z tekstami patriotycznych oraz żołnierskich pieśni. Ten wyjątkowy koncert z czynnym udziałem publiczności prowadzić będzie pani Małgorzata Czekotowska, a poprzedzi go krótki występ Chóru Kameralnego Salt Singers pod dyr. Macieja Kozłowskiego, Chóru Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni pod dyr. Moniki Gruszowskiej oraz Chóru Związku Nauczycielstwa Polskiego pod dyr. Barbary Wilkońskiej-Firlet. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich na to wyjątkowe wydarzenie, które poprzez muzykę łączy pokolenia mieszkańców Solnego Grodu.

 

sk