kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Wspólne Bochnian Śpiewanie

Wspólne Bochnian Śpiewanie

Dodano: 08.11.2019 12:00 Wspólne Bochnian Śpiewanie
W program bocheńskich obchodów Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości już na stałe wpisało się „Wspólne Bochnian Śpiewanie”.

Wydarzenie to organizowane jest od kilkunastu lat przez Wydział Promocji i Rozwoju Miasta we współpracy z dyrekcją Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni. Tradycyjnie już, wspólne śpiewanie poprzedzi krótki występ: Chóru Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni pod dyr. Moniki Gruszowskiej oraz Bocheńskiego Chóru Kameralnego „Salt Singers” pod dyr. Macieja Kozłowskiego. Na wszystkich uczestników czekają już przygotowane przez Wydział Promocji i Rozwoju Miasta śpiewnikiz tekstami pieśni. Po ich kartach, jak co roku prowadzić będzie Małgorzata Czekotowska, zaś
o oprawę muzyczną zadba Maria Manikowska. Warto podkreślić, że każdorazowo bocheński śpiewnik zawiera nowe teksty pieśni, których uczestnicy bardzo chętnie się uczą podczas wspólnego śpiewania. Spotkanie poprowadzi pomysłodawczyni imprezy Pani Maria Michalczyk.Organizatorzy serdecznie zapraszają na tradycyjne, patriotyczne bocheńskie śpiewanie, które odbędzie się 11 listopada bieżącego roku o godzinie 16:00 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni.

 

kh