kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Wścieklizna przekroczyła granice powiatu

Wścieklizna przekroczyła granice powiatu

Dodano: 29.11.2010 07:00
Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje o przekroczeniu przez chorobę zakaźną- wściekliznę granic powiatu Bocheńskiego . Obszar zagrożony wystąpieniem wścieklizny zwany dalej obszarem zagrożonym w powiecie bocheńskim i powiecie brzeskim obejmuje teren ograniczony:

Od  strony północnej:

Od miejscowości Gorzków (gm. Bochnia) drogą E4 do Jasienia (Powiat Brzeski), do skrzyżowania z drogą  na przysiółek Bugaj.

Od strony wschodniej:

Od skrzyżowania drogi E4 w Jasieniu z drogą przez przysiółek Bugaj ( Powiat Brzeski) do Łazy przysiółek Kiełbo (gmina Bochnia), dalej drogą do Poręby Spytkowskiej (gmina Brzesko) ul.  Jodłową, następnie drogą na Podgródek w Małym Wiśniczu (gmina Nowy Wiśnicz).

Od strony południowej:

Drogą z Małego Wiśnicza, przysiółek Podgródek do Kobyla, do drogi łączącej Kobyle( gmina Nowy Wiśnicz) z Nowym Wiśniczem.

Od strony zachodniej:

Drogą do Starego Wiśnicza drogą  do ul. Kurów ( miasto Bochnia), dalej przez dzielnice Kurów (miasto Bochnia) do ul. Krzyżaki,
do ul. Brzeźnickiej, ul. Brzeźnicką do skrzyżowania z ul. Myśliwską , ul. Myśliwską przez Gorzków do drogi E4 w Gorzkowie (Powiat Bocheński)