kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Wojewoda z wizytą w sanepidzie

Wojewoda z wizytą w sanepidzie

Dodano: 28.09.2011 14:00 Wojewoda z wizytą w sanepidzie
Wojewoda Małopolski Stanisław Kracik gościł wczoraj w Starostwie Powiatowym w Bochni, odwiedził także bocheński sanepid. Wojewoda z dużym zainteresowaniem zwiedził budynek stacji, a zwłaszcza część mieszczącą akredytowane laboratoria wyposażone w nowoczesne urządzenia i obsługiwane przez wyspecjalizowany personel.

 

Wizyta ta była  związana z pojawiającymi się ostatnio informacjami dotyczącymi likwidacji sanepidów.Była to okazja do wymiany informacji
o podejmowanych  i realizowanych działaniach oraz istotnych problemach. Uważam, że w skali Małopolski  jest to świetnie wyposażony obiekt, dobrze spełniający swoją funkcję – powiedział Stanisław Kracik po wizycie w sanepidzie.Wojewoda zapewnił także, że nie wyobraża sobie likwidacji bocheńskiej jednostki.

Przypominamy:

W 2009 roku Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Bochni otrzymała certyfikat Akredytacji Laboratorium Badawczego. Akredytacja ta oznacza, iż laboratorium w Bochni spełnia wytyczne dotyczące zarówno zarządzania jakością, jak i wymagań technicznych, co do ich prawidłowego funkcjonowania.