kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Wkrótce remont mostu w Trzcianie

Wkrótce remont mostu w Trzcianie

Dodano: 15.04.2009 15:00 Wkrótce remont mostu w Trzcianie

 

W dniu dzisiejszym rozpoczęło się postępowanie przetargowe związane z modernizacją mostu w Trzcianie na drodze 2095K Trzciana - Łąkta Górna. Prace naprawcze na moście powinny zacząć się już z początkiem czerwca.
Jest to kolejna inwestycja mostowa realizowana na terenie powiatu, jak również kolejna której realizacja wsparta została dotacją z MSWiA , otrzymalismy na ten cel 600 tysięcy złotych w ramach dofinansowania zadań związanych z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych w 2009 r. - mówi starosta Jacek Pająk. W najbliższym czasie powinny rozpocząć się także kolejne przebudowy i remonty: w Lipnicy Murowanej, Brzeźnicy, a także na drugim moście w Trzcianie.
W Lipnicy Murowanej inwestycja rozpocznie się jak tylko uzyskamy prawomocne pozwolenie na budowę. Modernizacja mostu w Brzeźnicy obejmie rozbiórkę starego i wybudowanie zupełnie nowego mostu wraz z dojazdami, a także zabezpieczenie potoku koszami siatkowo- kamieniowymi. Wszelkie procedury przetargowe już się rozpoczęły - uzupełnia starosta.