kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Wkrótce kolejne zajęcia w Szkole Aktywnych Integracji

Wkrótce kolejne zajęcia w Szkole Aktywnych Integracji

Dodano: 05.11.2009 00:00 Wkrótce kolejne zajęcia w Szkole Aktywnych Integracji

W dniach 23-24 listopada - tym razem w Schronisku Młodzieżowym w Brzesku - odbędzie się czwarty ostatni już zjazd szkoleniowy dla uczestników projektu: „Aktywne organizacje- skuteczna integracja- program wsparcia ngos’s z powiatu bocheńskiego i brzeskiego”. Szkolenie to będzie dotyczyło źródeł finansowania organizacji, zostaną także przedstawione przykłady projektów dobrych praktyk.

Podczas ostatniego spotkania, które odbyło się w październiku w Starostwie Powiatowym w Bochni przedstawiciele organizacji pozarządowych omawiali m.in. temat współpracy z wolontariuszami oraz poznawali pracę metodą projektu. Uczestników zapoznano również z rodzajami ryzyka jakie mogą się pojawić w projekcie czy osiąganych efektach projektu.

Wcześniejsze szkolenia dotyczyły prawnych podstaw funkcjonowania organizacji pozarządowych, zarządzania zespołem oraz księgowości w pracy organizacji pozarządowych.

Wszystkie zajęcia prowadzone były w formie warsztatowej, uczestnicy wykonują ćwiczenia w grupach dotyczące pracy zespołowej i ról podejmowanych w zespole.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji znajduje się na stronie Biura Inicjatyw Społecznych