kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Wirtualny spacer po Powiecie Bocheńskim

Wirtualny spacer po Powiecie Bocheńskim

Dodano: 09.12.2009 10:00 www.wirtualnykraj.pl
Nie musisz już wychodzić z domu żeby odwiedzić urocze zakątki Powiatu Bocheński- od listopada powiat bocheński jest dostępny w sieci. Wystarczy wejść na stronę www.powiat.bochnia.pl i kliknąć banner wirtualny spacer lub wejść na stronę www.wirtualnykraj.pl wpisać w wyszukiwarkę powiat bocheński i wyruszyć na wirtualną wycieczkę.

To innowacyjne rozwiązanie pozwala  poznać  gminy Powiatu Bocheńskiego. Podczas interaktywnej wycieczki możemy zwiedzić  Zamek w Nowym Wiśniczu, Sanktuarium w Okulicach , możemy też spacerować bocheńskim rynkiem lub zobaczyć szyby ropy naftowej w Grobli.
Mamy nadzieję, że ta prezentacja będzie jednym z elementów  promocji Powiatu Bocheńskiego, i że z czasem projekt ten będzie się rozwijał , bowiem  można go dowolnie rozbudować   poprzez filmy, autentyczne dźwięki dla danego miejsca, podkłady muzyczne, czy narracje – mówi Katarzyna Kępa Hamuda z Biura Promocji i Komunikacji Społecznej.
Produkt ten zawiera 130 panoram sferycznych, każdy internauta zwiedzający powiat bocheński w sieci oprócz panoram sferycznych może zobaczyć  galerię zdjęć , a także skorzystać ze szczegółowej mapy satelitarnej .