kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » "Wieczór patriotyczny w 115 rocznicę urodzin generała Leopolda Okulickiego"

"Wieczór patriotyczny w 115 rocznicę urodzin generała Leopolda Okulickiego"

Dodano: 31.10.2013 08:00 "Wieczór patriotyczny w 115 rocznicę urodzin generała Leopolda Okulickiego"
Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie zaprasza zespoły wokalno – muzyczne działające na terenie NGD E.O. Cenoma, do udziału w organizacji przedsięwzięcia artystycznego pod nazwą "Wieczór patriotyczny w 115 rocznicę urodzin generała Leopolda Okulickiego", które odbędzie się 10 listopada 2013 w Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium w Okulicach.

Ideą organizacji Wieczoru jest uczczenie pamięci naszego wielkiego rodaka, przypomnienie poezji i prozy patriotycznej oraz pieśni patriotycznych jak również  żołnierskich - zwłaszcza tych  popularnych w różnych okresach w naszym regionie.

Przebieg Wieczoru zostanie opracowany wspólnie -  każda grupa, która zadeklaruje udział zostanie poproszona o przygotowanie programu słowno  - muzycznego stanowiącego fragment całego programu Wieczoru, w taki sposób aby w śpiew piosenek i pieśni mogli włączyć się wszyscy uczestnicy (zarówno członkowie pozostałych zespołów jak również widzowie).

Zespoły, które zaangażują się w organizację przedsięwzięcia otrzymają atrakcyjne upominki – ilość uczestników (zespołów) ograniczona. Więcej informacji można uzyskać w Świetlicy Wiejskiej w Bratucicach (w godzinach pracy, tj.: od poniedziałku do piątku od 12.00 do 20.00, telefon: 14 6858200, 663931190),  gdzie również można  dokonać zgłoszenia udziału: osobiście lub telefonicznie w terminie do 26 września 2013.

 

sk