kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Wakacje pełne przygód w bochenskiej kopalni

Wakacje pełne przygód w bochenskiej kopalni

Dodano: 10.06.2015 10:00 Wakacje pełne przygód w bochenskiej kopalni
Wakacje w podziemnej Komorze Ważyn to niepowtarzalna propozycja dla dzieciaków marzących o czymś więcej niż zwykła kolonia, wczasy czy wizyta u babci. To okazja na przeżycie czegoś niezwykłego , wyjątkowego i tajemniczego.

Każdy dzień wakacyjnego pobytu w Komorze Ważyn jest fantastyczną przygodą i wesołą zabawą z całym mnóstwem  atrakcji - mówi Dorota Stawarz- Serwińska z kopalni .

Kopalnia codziennie zapewnia inny temat przewodni, zabawy sportowe, muzyczne i plastyczne, dwudaniowy obiad oraz opiekę animatorów w godzinach 7.30 do 16.00.

W programie pobytu : olimpiada sportowa, gry i zabawy  na podziemnym boisku, warsztaty plastyczne i muzyczne, spotkania z ciekawymi postaciami, zwiedzanie kopalni, oraz zabawa na parkiecie podziemnej dyskoteki. A wszystko w leczniczym mikroklimacie kopalni !

Z oferty mogą korzystać dzieci w wieku od 5 do 13 roku życia. Zajęcia organizowane są w tygodniowych turnusach od poniedziałku do piątku. Istnieje też możliwość wykupienia pojedynczego dnia. Bardzo atrakcyjne są ceny . Produkt sprzedawany jest w pakiecie 5-dniowym w cenie 225 zł/os. lub w formie pobytu 1 dniowego w cenie 50 zł osobę.

W przypadku rodzeństw cennik wygląda następująco:

Gdy dotyczy 2 i więcej dzieci: drugie i kolejne dziecko 45 zł/os/dzień, 200 zł pakiet 5 dni.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 100% ceny i dostarczenie wypełnionej karty informacyjnej. Na wakacje w kopalni wymagana jest wcześniejsza

rezerwacja , której potwierdzeniem jest dokonanie wpłaty i dostarczenie wypełnionej karty informacyjnej.

Z myślą o mieszkańcach Bochni i osobach przebywających w solnym grodzie podczas wakacji, kopalnia przygotowała specjalną ofertę cenową na pobyty 3 godzinne w Komorze Ważyn. Zjazdy odbywają się codziennie o godzinie 15.00 .

Pobyt w komorze polecamy szczególnie osobom, które cenią sobie aktywny wypoczynek w zdrowym mikroklimacie i w ciekawym miejscu.

Podczas pobytu goście korzystają z boiska sportowego (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, badminton, tenis stołowy), wyposażonego w niezbędny sprzęt sportowy, 140 m zjeżdżalni. Dla dzieci przygotowany jest plac zabaw. Cena za pobyt w komorze : 25 zł / 1 osobę, dorosłą lub dziecko (dzieci do 3 roku życia zjeżdżają bezpłatnie).

Oferta będzie dostępna od 29.06.2015 r. (poniedziałek)

Szczegółowe informacje: Biuro Obsługi Turystycznej 14 615 24 60, 14 615 24 61,

www.kopalnia-bochnia.pl

 

sk/ks