kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » W starostwie obradowali strażacy ochotnicy

W starostwie obradowali strażacy ochotnicy

Dodano: 11.02.2015 08:00 W starostwie obradowali strażacy ochotnicy
W Starostwie Powiatowym w Bochni odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bochni. W obradach pod przewodnictwem Prezesa Zarządu - Druha Ludwika Węgrzyna, uczestniczyło 21 członków.

Zebrani mieli możliwość zapoznać się m.in. z sprawozdaniem finansowym za 2014 rok, informacją o wysokości środków pozyskanych przez ZOP z 1% odpisu za rok 2013 oraz zasadach wykorzystania tych środków. Przedstawiono informację o działalności Zarządu Oddziału Powiatowego w roku 2014 roku, które zawierały oprócz danych statystycznych o liczebności i wyposażeniu jednostek także najważniejsze zrealizowane inwestycje PREZENTACJA

Dyskutowano na temat zakresu działań oraz problemów dotyczących bieżącej działalności jak również przyjęto uchwały w sprawie uzupełnienia składu Zarządu , powołania Wiceprezesa ZOP ZOSP RP w Bochni Druha Jana Kuliga, przyjęcia planu pracy oraz planu finansowego na rok 2015.

Wiceprezes Tadeusz Cichoń poinformował o przygotowaniach do VII Turnieju Rekreacyjnego MDP Powiatu Bocheńskiego, zaplanowanego na sobotę - 14 lutego 2014 roku w II LO w Bochni oraz powiatowej eliminacji OTWP "Młodzież zapobiega pożarom 2014", która odbędzie się 10 kwietnia 2014 roku.

Na działalność jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Powiatu Bocheńskiego można przekazać 1% odpisu podatkowego, szczegółowe informacje można znaleźć  TUTAJ

Informacje na temat działaności Zarządu Powiatowego oddziału ZOSP RP w Bochni można znaleźć na stronie www

 

sk