kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » W Mechaniku odbył się wojewódzki etap Olimpiady Logistycznej

W Mechaniku odbył się wojewódzki etap Olimpiady Logistycznej

Dodano: 16.03.2018 09:00 W Mechaniku odbył się wojewódzki etap Olimpiady Logistycznej
W Zespole Szkół nr 1 rozegrane zostały zawody II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej, organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Mechanik był miejscem gdzie, spotkali się najlepsi uczestnicy Olimpiady okręgu małopolskiego. Do drugiego etapu zakwalifikowało się 21 uczestników z czego aż 10 to uczniowie ZS nr 1.   Tak liczne uczestnictwo w Olimpiadzie potwierdza ambicję, wiedzę i pasję uczniów Mechanika,  w szczególności z kierunku logistyka. Warto zaznaczyć, iż obecnie logistycy to najliczniejsza grupa stypendystów Starosty w Powiecie Bocheńskim z nagrodzonych uczniów tej szkoły (10 logistyków na 21 nagrodzonych uczniów).  Dzięki udziałowi w zawodach zdobywają cenne doświadczenie oraz umiejętność rywalizacji i  panowania nad stresem.

Podczas, gdy młodzież zmagała się z rozwiązywaniem zadań ich opiekunowie zwiedzali podziemne wyrobiska Kopalni Soli Bochnia. Uczestnicy i opiekunowie otrzymali również upominki związane z Powiatem Bocheńskim.

Podziękowania dla Prezesa Kopalni Soli Bochnia.

 

sk