kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » W Łapanowie mają zawód i mają fantazję

W Łapanowie mają zawód i mają fantazję

Dodano: 02.11.2018 00:00 W Łapanowie mają zawód i mają fantazję
W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie, odbyła się VI edycja wojewódzkiego Konkursu „Mam zawód. Mam fantazję” – konkurencja IX – Dekoracja z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę – branża budowlana.

Konkurs jest organizowany przez Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”.

Zgromadzonych serdecznie przywitał Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie Marcin Budzyn, życząc m.in. wszystkim uczestnikom owocnej pracy i wygranej.

Pan Dariusz Baranowski – podinspektor Zespołu ds. Promocji i Informacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego podkreślił, że konkurs ten to nie tylko rywalizacja ale sytuacja, w której można poszerzyć swoją wiedzę, odkryć jej nowe perspektywy, podzielić się swoimi pomysłami i rozwiązaniami.

Konkurs składał się z części praktycznej. Miał formę konkurencji drużynowych. W konkursie wzięło udział 11 drużyn – po dwie osoby w drużynie, z następujących szkół: Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych – Mszana Dolna, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II – Krynica Zdrój, Zespół Szkół im. Św. Kingi w Łącku, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 30 w Krakowie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. św. Jana Pawła II  w Łapanowie, Zespół Szkół nr 4 w Olkuszu, Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie, Zespół Szkół im. Ks. Józefa Tischnera w Dobczycach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku, Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie.

 

Wyniki będą ogłoszone na dorocznej Gali Kształcenia Zawodowego.

kh