kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » W Brzeźnicy i Jodłówce powstaną chodniki

W Brzeźnicy i Jodłówce powstaną chodniki

Dodano: 15.11.2012 09:00 Prace modernizacyjne w Bochni przy ul. Krzyżanowickiej
Dobra wiadomość dla mieszkańców Jodłówki i Brzeźnicy w tym tygodniu rozpoczęły się prace przy budowie chodników. Łącznie powstanie ponad pół kilometra za 440 tysięcy złotych.

W Brzeźnicy powstanie chodnik z kanalizacją deszczową natomiast w Jodłówce oprócz chodnika przebudowane zostaną zjazdy, zatoki postojowe oraz poszerzona zostanie droga powiatowa. Inwestycje realizowane ze środków Ministerstwa Transportu, własnych oraz przy współudziale Gminy Rzezawa.

Równocześnie trwają prace modernizacyjne w Kobylu i w Bochni na ul. Krzyżanowickiej, przy nowej nawierzchni wraz z umocnieniem poboczy o łącznej długości prawie 400 mb. Inwestycje realizowane w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych i wyniosą 200 tysięcy złotych.

Cały czas trwają intensywne prace przy drogach powiatowych, warto wspomnieć, że w ostatnim czasie oddaliśmy do użytku „schetynówkę” w południowej części powiatu. Ku końcowi zmierzają również prace przy odbudowie czterech mostów w Bytomsku, Kobylcu, Lipnicy Górnej oraz Bogucicach - mówi starosta bocheński.

W związku z prowadzonymi pracami, trwającymi do grudnia, będą występowały okresowe utrudnienia w ruchu. Prosimy kierowców o wyrozumiałość oraz zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prac drogowych.

 

sw