kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » VIII sesja Rady Powiatu w Bochni

VIII sesja Rady Powiatu w Bochni

Dodano: 01.07.2015 12:00  VIII sesja Rady Powiatu w Bochni
Wczoraj odbyła się VIII sesja Rady Powiatu w Bochni. Posiedzenie rozpoczęło się od wręczenia odznaczeń i gratulacji.

Na początku Starosta wręczył nagrody Bene Meritus. Następne wyróżnienia trafiły do Państwa Barbary i Ryszarda Grzesików za zdobycie prestiżowej nagrody AgroLiga 2014, do Pana Artura Lorysia za zdobycie nagrody w konkursie Mój Rynek – Mój Produkt 2015, do Pana Henryka Kołdrasa za zwycięstwo w konkursie „Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym” WIOSNA 2015. Starosta gratulował osiągniętych wyników oraz promocji powiatu na arenie kraju. Dodatkowo odznaczenia z okazji 25-lecia samorządu terytorialnego odebrali Pan Jerzy Łacny, Stanisław Kobiela oraz Tadeusz Lis.

Następnie radni przeszli do obrad. Podjęto uchwałę  m.in. w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi, a także przedstawiono informację o realizacji zadań w roku 2014. W związku z zakończeniem realizacji projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce” przyjęto sprawozdanie podsumowujące zrealizowane działania.

Radni ustalili także skład nowej Rady Społecznej Szpitala Powiatowego w Bochni. W nowej radzie znajdą się: Jan Kulig jako przedstawiciel Wojewody, Jerzy Łacny przedstawiciel Rady Powiatu oraz: Kazimierz Ścisło, Ewelina Makowska, Jerzy Błoniarz, Robert Roj, Mariusz Palej, Tomasz Gromala, Józef Nowak, Krzysztof Kołodziejczyk i Jan Pająk.

Radni podjęli także uchwałę delegującą radnego Mariusza Zająca oraz Michała Paszkota do prac w Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Bocheńskiego.

 

kkh