kliknij i przeciąg zamknij
Polityka jakości
Wyszukiwarka

Archiwum aktualności

Jesteś tutaj:Strona Główna » Aktualności » Archiwum aktualności » Uzdrowić szpitale- powiat w konkursie

Uzdrowić szpitale- powiat w konkursie

Dodano: 09.05.2012 11:00 Uzdrowić szpitale- powiat w konkursie
Powiat bocheński uczestniczy w ogólnopolskim konkursie „ Uzdrowić szpitale”. Celem konkursu jest m.in. aktywizowanie społeczności lokalnych do wyrażania opinii na temat usług szpitalnych. Do walki o tytuł „Samorząd dbający o szpital 2012” stają powiaty, dla których ważne jest efektywne funkcjonowanie placówek medycznych. Konkurs realizowany jest w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej „Zdrowe Szpitale”. Udział w nim jest bezpłatny.

O tym, czy dany szpital znajdzie się w czołówce zadecydują mieszkańcy, których zadaniem jest jak najliczniejsze wypełnianie ankiety dostępnej na stronie www.zdroweszpitale.pl/ konkurs. Dlatego zachęcamy mieszkańców do wypełniania ankiety, a tym samym wyrażenia swoich oczekiwań wobec usług szpitalnych świadczonych przez naszą lokalną placówkę.

Zwycięży powiat, który zbierze najwięcej wypełnionych ankiet w stosunku do liczby mieszkańców. W konkursie do wygrania jest kompleksowy audyt szpitala zawierający m.in. analizę działalności medycznej, operacyjnej i sytuacji ekonomiczno-finansowej lub defibrylator AED wraz z 1-dniowym szkoleniem z zakresu pierwszej pomocy przeprowadzonym przez Mistrzów Polski w Ratownictwie Medycznym 2011. Ponadto laureat otrzyma tytuł „Samorząd dbający o szpital 2012”.

 

kkh